•  |

WDSF reitingo varžybos Vienoje buvo sėkmingos Lotynų Amerikos šokių šokėjams

Lapkričio 15 - 17 dienomis Austrijos sostinėje vyko tradicinės kasmetinės WDSF reitingo varžybos "Austrian Open Championships 2019". Turnyre dalyvavo jaunieji mūsų šalies Lotynų Amerikos šokių atlikėjai, kurie džiaugėsi sėkmingos varžybomis ir gerais rezultatais.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje 4-ąją vietą užėmė Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalūgaitė (Vilniaus "MJ sportinių šokių akademija"). Po šeštadienį įvykusio pasaulio čempionato ir sekmadienį į pasaulio reitingo varžybas susirinko gausus būrys sportininkų - startavo 71 duetas. Augustinas ir Neda Elena sėkmingai sušoko penkis turus, o finale visi šokiai buvo įvertinti ketvirtomis vietomis. Porai ši vieta atiteko ir galutinėje įskaitoje. Varžybų nugalėtojais tapo sportininkai iš Rusijos Y. Kiselev ir S. Philipchuk.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių programoje finalu džiaugėsi ir Povilas Dovydaitis bei Melani Bartosevič ("MJ sportinių šokių akademija"). Tarp 48 duetų Povilas ir Melani užėmė 5-ąją vietą. Šioje grupėje nugalėjo R. Zaharia ir A. M. Tarzianu iš Rumunijos.

Patys jauniausjieji - jaunučiai - taip pat vyko į Vieną. Šokti Lotynų Amerikos šokių programos čia susirinko 21 pora, o Gustas Dovydaitis ir Gerda Markevičiūtė ("MJ sportinių šokių akademija") finale taip pat užėmė 5-ąją vietą. Jaunučių grupėjė nugalėjo Moldovos šokėjai D. Vrednic ir A. Sturzinschi.

Varžybose teisėjavo Lietuvos teisėjas Vytautas Bankauskas.

Paskelbimo data: 2019 m. lapkričio 19 d. 10:55:00