•  |

Lietuvos šokėjų sėkmė varžybose Lenkijoje

Praėjusį savaitgalį Varšuvoje vykusiose varžybose Lietuvos šokėjai džiugino pasiektais rezultatais.

IDSF pasaulio reitingo ST varžybose 3-ąją vietą iškovojo Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno sšk "Sūkurys").

Jaunimo (iki 21 m.) ST varžybose 3-ąją vietą užėmė Eimantas Kalinauskas ir Greta Laurinaitytė, 4-ąją - Valerijus Osadčenko ir Olga Osadčenko, 5-ąją - Vytautas Dudėnas ir Laura Liudžiūtė (visos poros iš Kauno sšk "Sūkurys").

Jaunimo LA varžybose 3-ąją vietą iškovojo Liudas Tamulaitis ir Ieva Konopliovaitė (Vilniaus sšk "Ratuto"), 6 vieta atiteko Valerijui Osadčenko ir Olgai Osadčenko (Kauno sšk "Sūkurys").

Jauniai I grupėje, šokusioje LA šokius, 2-ąją vietą pelnė Tomas Fainšil ir Akvilė Sinkevičiūtė (Kauno sšk "Santaka"), ST programoje ši pora buvo 5-oje vietoje.

Jauniai I C LA grupėje Mantas Milkevičius ir Ieva Petuškaitė (Alytaus sšk "Alemana") laimėjo 2-ąją vietą, o ST programoje šie šokėjai, aplenkę kitą mūsų porą Karolį Petrošių ir Mariją Kožuchar (6 vieta, Vilniaus sšk "Siluetas-Tornado"), užėmė 5-ąją vietą.

Jaunučių II ST varžybose Vilius Baltušis ir Ugnė Bruzgaitė (sšk "Sūkurys"-"Alemanda") tapo nugalėtojais, o LA programoje ši pora užėmė 2-ąją vietą. Jaunučių II LA varžybose finale buvo dar dvi Lietuvos poros: 5-oje vietoje Karol Michal Tomecki ir Magdalena Žukovska (Vilniaus sšk "Alemanda"), 6-oje - Karolis Petrošius ir Marija Kožuchar (sšk "Siluetas-Tornado").

Sveikiname visus sportininkus ir jų trenerius!

Paskelbimo data: 2008 m. rugsėjo 22 d. 15:31:00