• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Tarptautinių varžybų „German Open Championships” rezultatai

Praėjusią savaitę Štutgarte (Vokietija) vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „German Open Championships”, kuriose dalyvavo įvairių grupių Lietuvos šokėjų poros.

Profesionalų lygos standartinių šokių grupės rezultatai:

4 vieta  Donatas Vėželis – Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys”)

Grupėje varžėsi 44 poros.


Suaugusiųjų standartinių šokių grupės rezultatai:

3 v. Evaldas Sodeika – Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas” - KCSM)

7 v. Vaidotas Lacitis – Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa”)

30 v. Tomas Fainšilas – Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”)

35 – 36 v. Dominykas Granskas – Kotryna Petrošiūtė (Vilniaus „Dileksa”)

50 v. Vilius Jakas – Gabrielė Siriūnaitė (Gargždų „Rolina”)

58 – 63 v. Edgaras Baltaragis – Indrė Kučinskaitė(Kauno „Rolo” - „Sūkurys” - KCSM)

77 v. Gabrielius Vaikasas – Agnė Valiukevičiūtė (Kauno „Kaspinas” - „Žiburys”)

Grupėje varžėsi 258 poros.


Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės rezultatai:

30 – 33 v. Jokūbas Venckus – Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto” - VSC)

86 – 88 v. Lukas Petkevičius – Ugnė Kamarauskaitė (Vilniaus „Ratuto” - VSC)

101 – 105 v. Mantas Kirvelis – Viktorija Šeinker (Vilniaus „Siluetas”)

101 – 105 v. Dominykas Daukšas – Svetlana Azarova (Kauno „Sūkurys”)

132 – 133 v. Davidas Andreas Schoenianas – Justina Spaičytė (Vilniaus „Ratuto” - VSC)

135 v. Edvinas Ringys – Aistė Survilaitė (Mažeikių  „Spindulys” – Klaipėdos  „Žuvėdra”)

170 – 172 v. Merkys Midvikas – Goda Šimaitytė (Mažeikių „Spindulys”)

174 – 177 v. Justinas Mejeris – Neda Andriekutė (Mažeikių „Spindulys”)

236 – 240 v. Ričardas Sinkevičius – Laura Aviženytė (Vilnius „Siluetas”)

Grupėje varžėsi 314 porų.


Jaunimo standartinių šokių grupės rezultatai:


4 v. Einoras Degutis – Areta Šeškaitė (Gargždų „Rolina”)

19 v. Justas Skara – Vaida Marija Šiaulytytė (Kauno „Kaspinas”)

22 – 24 v. Karolis Michalas Tomeckis – Austėja Bliujūtė (Kauno „Sūkurys” - KCSM)

22 – 24 v. Nedas Mejeras – Benita Kvietkauskaitė (Panevėžio „Rumba”)

27 v. Nedas Jonaitis – Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas”)

28 v. Marius Ilčiukas – Veronika Samuolytė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”)

58 – 64 v. Matas Klupšas – Livija Adomaitytė (Šiaulių „Šypsena”)

65 – 67 v. Tomas Janonis – Elvita Mikšaitė (Kauno „Duetas”)

100 -102 v. Arnoldas Karvelis – Ugnė Damanskytė (Šiaulių „Šypsena”)

124 – 125 v. Vladislavas Volkovas – Kamilė Poškaitė (Kauno „Sūkurys”)

Grupėje varžėsi 154 poros.


Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupės rezultatai:

25 v. Edvinas Ringys – Aistė Survilaitė (Mažeikių  „Spindulys” – Klaipėdos  „Žuvėdra”)

39 – 41 v. Davidas Andreas Schoenianas – Justina Spaičytė (Vilniaus „Ratuto” - VSC)

45 v. Einoras Degutis – Areta Šeškaitė (Gargždų „Rolina”)

49 – 52 v. Matas Lukašovas – Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka”)

65 – 67 v. Karolis Michalas Tomeckis – Austėja Bliujūtė (Kauno „Sūkurys” - KCSM)

68 – 70 v. Matas Klupšas – Livija Adomaitytė (Šiaulių „Šypsena”)

83 – 86 v. Marius Ilčiukas – Veronika Samuolytė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”)

135 – 136 v. Merkys Midvikas – Goda Šimaitytė (Mažeikių „Spindulys”)

149 – 152 v. Ričardas Sinkevičius – Laura Aviženytė (Vilnius „Siluetas”)

162 – 166 v. Vladislavas Volkovas – Kamilė Poškaitė (Kauno „Sūkurys”)

197 – 198 v. Arnoldas Karvelis – Ugnė Damanskytė (Šiaulių „Šypsena”)

Grupėje varžėsi 201 pora.


Jaunimo 10-ies šokių grupės rezultatai:

12 v. Karolis Michalas Tomeckis – Austėja Bliujūtė (Kauno „Sūkurys” - KCSM)

15 v. Einoras Degutis – Areta Šeškaitė (Gargždų „Rolina”)

25 v. Justas Skara – Vaida Marija Šiaulytytė (Kauno „Kaspinas”)

30 – 32 v. Marius Ilčiukas – Veronika Samuolytė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”)

56 v. Matas Klupšas – Livija Adomaitytė (Šiaulių „Šypsena”)

90 v. Arnoldas Karvelis – Ugnė Damanskytė (Šiaulių „Šypsena”)

Grupėje varžėsi 91 pora.


„Rising Stars” standartinių šokių grupės rezultatai:

3 v. Edgaras Baltaragis – Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” - „Sūkurys” - KCSM)

15 v. Gabrielius Vaikasas – Agnė Valiukevičiūtė (Kauno „Kaspinas” - „Žiburys”)

Grupėje varžėsi 175 poros.


„Rising Stars” Lotynų Amerikos šokių grupės rezultatai:

33 – 34 v. Lukas Petkevičius – Ugnė Kamarauskaitė (Vilniaus „Ratuto” - VSC)

61 – 63 v. Edgaras Baltaragis – Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” - „Sūkurys” - KCSM)

61 – 63 v. Edvinas Ringys – Aistė Survilaitė (Mažeikių  „Spindulys” – Klaipėdos  „Žuvėdra”)

80 – 81 v. Mantas Kirvelis – Viktorija Šeinker (Vilniaus „Siluetas”)

123 – 127 v. Justinas Mejeris – Neda Andriekutė (Mažeikių „Spindulys”)

150 – 151 v. Ričardas Sinkevičius – Laura Aviženytė (Vilnius „Siluetas”)

194 – 196 v. Merkys Midvikas – Goda Šimaitytė (Mažeikių „Spindulys”)

Grupėje varžėsi 249 poros.


Jaunių II standartinių šokių grupės rezultatai:

8 – 9 v. Karolis Burneikis – Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”)

10 v. Gedvinas Meškauskas – Beatričė Malinauskaitė (Kauno „Sūkurys”)

14 v. Nedas Jonaitis – Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas”)

27 – 30 v. Dominikas Jančis – Monika Jurgelevič (Vilniaus „Juventos”)

27 – 30 v. Vakaris Apvinis – Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”)

40 – 42 v. Gabrielius Goštautas – Kristina Charitonovaitė (Šiaulių „Šypsena”)

71 -72 v. Mantas Kardokas – Emilija Petrulytė (Palangos „Svivelis”)

Grupėje varžėsi 108 poros.


Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupės rezultatai:

13 v. Karolis Burneikis – Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”)

25 – 26 v. Vakaris Apvinis – Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”)

34 v. Gedvinas Meškauskas – Beatričė Malinauskaitė (Kauno „Sūkurys”)

61 – 63 v. Bertoldas Čepulis – Indrė Šverčiauskaitė (Vilniaus „Ratuto”)

90 – 94 v. Gabrielius Goštautas – Kristina Charitonovaitė (Šiaulių „Šypsena”)

96 v. Mantas Kardokas – Emilija Petrulytė (Palangos „Svivelis”)

108 – 110 v. Markas Sabaliauskas – Marija Butenytė (Palangos „Svivelis”)

124 – 125 v. Dominikas Jančis – Monika Jurgelevič (Vilniaus „Juventos”)

Grupėje varžėsi 142 poros.


Jaunių II 10-ies šokių grupės rezultatai:

2 v. Karolis Burneikis – Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”)

5 v. Nedas Jonaitis – Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas”)

13 v. Gedvinas Meškauskas – Beatričė Malinauskaitė (Kauno „Sūkurys”)

15 v. Vakaris Apvinis – Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”)

42 – 44 v. Gabrielius Goštautas – Kristina Charitonovaitė (Šiaulių „Šypsena”)

48 v. Dominikas Jančis – Monika Jurgelevič (Vilniaus „Juventos”)

54 v. Mantas Kardokas – Emilija Petrulytė (Palangos „Svivelis”)

Grupėje varžėsi 81 pora.


Jaunių I standartinių šokių grupės rezultatai:

30 – 32 v. Laurynas Makarovas – Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos-Pinavija”)

50 – 52 v. Markas Sabaliauskas – Marija Butenytė (Palangos „Svivelis”)

78 v. Rytis Dzemyda – Samanta Skromovaitė (Kauno „Sūkurys”)

83 – 84 v. Faustas Naruškevičius – Anastasija Pavšukova (Vilniaus „Promenada”)

Grupėje varžėsi 85 poros.


Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupės rezultatai:

48 v. Markas Sabaliauskas – Marija Butenytė (Palangos „Svivelis”)

49 – 54 v. Augustinas Trinkus – Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas”)

74 – 76 v. Laurynas Makarovas – Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos-Pinavija”)

77 - 79 v. Benas Latanauskas – Ksenija Samusevič (Klaipėdos „Žingsnis”)

93 – 94 v. Rytis Dzemyda – Samanta Skromovaitė (Kauno „Sūkurys”)

Grupėje varžėsi 100 porų.


Jaunių I 10-ies šokių grupės rezultatai:

32 – 35 v. Markas Sabaliauskas – Marija Butenytė (Palangos „Svivelis”)

36 v. Laurynas Makarovas – Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos-Pinavija”)

83 v. Rytis Dzemyda – Samanta Skromovaitė (Kauno „Sūkurys”)

Grupėje varžėsi 85 poros.


Senjorų I standartinių šokių grupės rezultatai:

35 – 36 v. Romanas Kytka – Anna Drukarova

40 – 41 v. Tomas Rimkus – Nerija Surblytė (Kauno „Kaspinas”)

70 v. Nerijus Stukas – Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas”)

Grupėje varžėsi 143 poros.


Suaugusiųjų A klasės standartinių šokių grupės rezultatai:

10 v. Justas Skara – Vaida Marija Šiaulytytė (Kauno „Kaspinas”)

31 – 33 v. Tomas Janonis – Elvita Mikšaitė (Kauno „Duetas”)

Grupėje varžėsi 80 porų.


Suaugusiųjų A klasės Lotynų Amerikos šokių grupės rezultatai:

6 v. Edvinas Ringys – Aistė Survilaitė (Mažeikių  „Spindulys” – Klaipėdos  „Žuvėdra”)

57 v. Merkys Midvikas – Goda Šimaitytė (Mažeikių „Spindulys”)

67 v. Ričardas Sinkevičius – Laura Aviženytė (Vilnius „Siluetas”)

68 – 72 v. Vladislavas Volkovas – Kamilė Poškaitė (Kauno „Sūkurys”)

Grupėje varžėsi 150 porų.

Paskelbimo data: 2015 m. rugpjūčio 18 d. 22:12:00

                Partneriai