•  |

Varžybose Paryžiuje

Savaitgalį Prancūzijos sostinėje Paryžiuje vyko tarptautinės sportinių šokių varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos šokėjai.

Varžybose Italijoje

Savaitgalį Pomecijoje (Italija) vyko tarptautinės sportinių šokių varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai Vilius Jakas ir Gabrielė Siriūnaitė (Kauno „Sūkurys" - Gargždų „Rolina") pateko į suaugusiųjų standartinių šokių grupės pusfinalį ir užėmė 7-ą vietą.

V.Osadčenko ir S.Kniazevičiūtė – Europos profesionalų Lotynų Amerikos šokių šou čempionato finalininkai

Lapkričio 1 d. Drezdene (Vokietija) vyko Europos profesionalų grupės Lotynų Amerikos šokių šou čempionatas, kuriame Lietuvos šokėjai Valerijus Osadčenko ir Sandra Kniazevičiūtė (Kauno „Sūkurys”) užėmė 5-ą vietą.

Edita Daniūtė ir Mirko Gozzoli pabaigė profesionalią karjerą dar kartą nugalėdami pasaulio čempionate

Šeštadienį Kinijos mieste Nandzinge vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) profesionalų divizijos standartinių šokių pasaulio čempionatas, kuriame daugkartiniai pasaulio čempionai Mirko Gozzoli ir Edita Daniūtė laimėjo dar vieną aukso medalį. Deja, prieš varžybas pora oficialiai pareiškė, jog šis pasirodymas bus paskutinis jų karjeroje.

M.Ložys ir S.S.Jazilionytė - pasaulio 10-ies šokių čempionato pusfinalininkai

Spalio 18 d. Ispanijos mieste Guadalajaroje vyko jaunių II grupės 10-ies šokių pasaulio čempionatas, kuriame Klaipėdos "Žuvėdros" šokėjai Mamertas Ložys ir Skaistė Svajonė Jazilionytė užėmė 7-ą vietą.

Pasaulio dešimties šokių čempionatai Rygoje

Penktadienį Latvijos sostinėje Rygoje vyko suaugusiųjų ir jaunimo grupių 10-ies šokių pasaulio čempionatai, kuriuose dalyvavo ir Lietuvos atstovai. Suagusiųjų grupėje Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo”) užėmė 15-ą vietą iš 33 dalyvavusių porų. Jaunimo grupėje Justas Skara ir Vaida Marija Šiaulytytė (Kauno „Kaspinas”) užėmė 17-ą vietą. Varžybose dalyvavo 31 pora.