• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Sekmadienį - pasaulio čempionato iš Maskvos transliacija!

WDSF ir SPORT1 HD televizija dovanoja Lietuvos žiūrovams 2019 m. pasaulio Lotynų Amerikos šokių čempionato transliaciją iš Maskvos.

LSŠF trenerė ir teisėja Daina Butkienė švenčia Jubiliejinį gimtadienį!

Sveikindami trenerę ir teisėją Dainą Butkienę puikaus Jubiliejinio gimtadienio proga, linkime neblėstančio entuziazmo, visada lydinčios sėkmės ir džiaugsmo!!! Tegul kiekviena akimirka būna šilta ir miela!!!

E. ir I. Sodeikos tapo auksinėmis Lietuvos sporto žvaigždėmis

Lietuvos sporto federacijų sąjunga kartu su visuomeniniu transliuotoju LRT kvietė sporto mėgėjus sureitinguoti 2019-ųjų Lietuvos sportininkų šimtuką, kuriame – net 65 sporto šakų atstovai. Remiantis visuomenės ir komisijos balsų skaičiavimais, paskelbti sportininkų auksinis 10-ukas, sidabrinis 30-ukas ir bronzinis 60-ukas.

LSŠF trenerė ir teisėja Raimonda Sugaudė švenčia Jubiliejų!

Šiandien, sveikindami mūsų trenerę ir teisėją Raimondą Sugaudę šaunaus Jubiliejinio gimtadienio proga, linkime džiaugsmo, energijos ir kantrybės!!! Tegul Jūsų dienos prisipildo tik pačių geriausių dalykų!!!

SVARBI INFORMACIJA: dėl Lietuvoje įvesto karantino.

Atsižvelgiant į tai, kad nuo 2020 m. kovo 16 d. 00 val. 00 min. Lietuvos Respublikoje įvestas karantinas, primename visiems savo nariams (sportinių šokių klubams; o taip pat - klubų treneriams ir šokėjams) griežtai laikytis LR Vyriausybės ir jų veiklos vietų savivaldybių sprendimų.

Taip pat primename, kad karantino metu LSŠF biuras dirba įprastu laiku, tačiau darbus vykdo nuotoliniu būdu - iš namų; todėl su mumis susisiekti prašome elektroniniu paštu (office@dancesport.lt) arba mobiliaisiais telefonais: 8-600-25349 (Vida Kanišauskienė), 8-687-59077 (Diana Gornatkevičienė).

Sveikiname šv. Velykų proga!!!

Štai ir išaušo gražus, bet neįprastas pavasaris... Sveikiname visus šv. Velykų proga, o šventinėmis dienomis kviečiame namuose pasigėrėti svarbiausių 2019 m. varžybų įrašais!

Rodomi rezultatai 19 - 241421

< Ankstesnis

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

Sekantis >

Archyvas


                Partneriai