•  |

J. Venckus ir M. Klupšaitė - Europos čempionato ketvirtfinalininkai

Šeštadienį, gegužės 12 d., Vengrijos mieste Debrecene vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės Europos čempionatas, kuriame dalyvavo ir Lietuvos atstovai.

K. M. Tomeckis ir D. Šemeškevičiūtė - Europos taurės pusfinalininkai

Sekmadienį, gegužės 13 d., Latvijos mieste Salaspilyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) suaugusiųjų standartinių šokių grupės Europos taurės varžybos, kuriose Lietuvos atstovai Karolis Michalas Tomeckis ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Kaspinas") pasidalino 7-ą - 8-ą vietas.

Tarptautinės varžybos Lenkijoje

Šeštadienį, gegužės 12 d., Lenkijos mieste Ostrodoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos šokėjai.

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Lenkijoje finalininkai

Sekmadienį, gegužės 13 d., Lenkijos mieste Zabže vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo finalininkais.

M. Sabaliauskas ir K. Samusevič tarptautinėse varžybose Latvijoje tapo finalininkais

Sekmadienį, gegužės 13 d., Latvijos mieste Salaspilyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje, Lietuvos šokėjai Markas Sabaliauskas ir Marija Butenytė (Palangos „Svivelis") užėmė penktą vietą.

D. Mūras ir I. Matulevičiūtė tarptautinėse varžybose Slovakijoje laimėjo sidabro medalius

Savaitgalį, gegužės 5 d. - 6 d., Slovakijos mieste Trnavoje vyko Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) vaikų „Grand Prix" (CEGP) kategorijos varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai Domantas Mūras ir Ieva Matulevičiūtė (Kauno „Žiburys") tapo prizininkais ir finalininkais.

Rodomi rezultatai 1 - 610