• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Antrasis LSŠF NUOTOLINIS kongresas: birželio 13 - 14 dienomis!

Š. m. birželio 13 - 14 dienomis LSŠF ir LSŠF Akademija rengia antrąjį nuotolinį kongresą, skirtą Lietuvos treneriams, vertintojams ir šokėjams. Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Birželio 13 d. bus skirta standartiniams šokiams. Seminarą ves žinomas WDSF teisėjas bei treneris Michele Bonsignori (Italija). Treneris kalbės apie muziką ir judesį standartiniuose šokiuose, tačiau diferencijuojant pagal šokėjų lygį.

Po standartinių šokių paskaitos, kuri vyks anglų kalba, turėsime trumpą pertrauką ir tuomet kviesime į seminarą su Lietuvos jaunimo Olimpinės rinktinės psichologu Andriumi Lechovičiumi, kuris pristatys pranešimą tema "Karantino sporto psichologija".

Birželio 14 d. skirta Lotynų Amerikos šokiams. WDSF teisėjas, treneris, egzaminatorius Sergey Belyaev (Suomija) taip pat tęs muzikalumo temą, tačiau gilinsis į niuansus Lotynų Amerikos šokiuose.

Po šios paskaitos profesorė, Lietuvos Olimpinės akademijos tarybos narė Asta Šarkauskienė pristatys šokėjams fizinio pasirengimo aktualijas: kaip treniruotis maksimaliai ir sveikai.

Treneriams ir vertintojams, dalyvavusiems kongrese, po karantino bus išduodami pažymėjimai.

Kongresas vyks Zoom programos pagalba; prisijungimo nuorodos dalyviams bus atsiunčiamos elektroninio pašto adresu, nurodytu registracijos anketoje. Jungiantis prašomė nurodyti savo vardą ir pavardę!

Treneriams, vertintojams ir Lietuvos šokėjams kongresas yra nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija.

Kongreso veiklos yra finansuojamos pagal projektą „Šokių trenerių, teisėjų, sportininkų, besidominčių visuomenės narių kvalifikacijos tobulinimas“ (Nr. SRF-KT-2019-1-0028 bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, o jį administruoja Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija).

Paskelbimo data: 2020 m. birželio 09 d. 12:45:00

Archyvas


                Partneriai