•  |

Donatui Vėželiui ir Linai Chatkevičiūtei – Europos čempionato bronza

Šeštadienį Danijos sostinėje Kopenhagoje vyko Tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) profesionalų lygos standartinių šokių Europos čempionatas, kuriame Lietuvos atstovai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys”) laimėjo bronzos medalius.

Čempionato nugalėtojais tapo Vokietijos šokėjai Benedetto Ferruggia ir Claudia Koehler, o antrą vietą laimėjo Emanuelis Valeri ir Tania Kehlet iš Danijos. Varžybose dalyvavo 27 poros iš 13 Europos šalių.

Tuo pačiu metu Kopenhagoje vyko ir WDSF reitingo varžybos, kuriose puikiai pasirodė kiti Lietuvos šokėjai.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Einoras Degutis ir Areta Šeškaitė (Gargždų Rolina”) laimėjo aukso medalius, o sidabras atiteko Karoliui Michalui Tomeckiui ir Austėjai Bliujūtei (Kauno Sūkurys”). Trečią vietą šioje grupėje laimėjo Estijos atstovai Werneris Robertas Laaneots ir Silvia Susanne Barjabin.

Kiti Lietuvos šokėjai Marius Ilčiukas ir Veronika Samuolytė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) užėmė 7-ą vietą. Grupėje varžėsi 32 poros.

E.Degutis ir A.Šeškaitė taip pat laimėjo bronzos medalius jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje. Čia geriausiai pasirodė Vitalijus Ščerbakovas ir Juliana Menžinskaja iš Rusijos, o antra vieta atiteko Rumunijos šokėjams Dimitru Valentin Alexandru ir Alexandrai Leonei.

Kiti Lietuvos atstovai M.Ilčiukas ir V.Samuolytė užėmė 18-ą vietą. Grupėje varžėsi 29 poros.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Lietuvos šokėjai Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno Kaspinas”) pateko į finalą ir užėmė šeštą vietą.

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo Vokietijos atstovai Svenas Glassas ir Judith Holtzwarth, antra vieta atiteko Robertui Scorzosi ir Elizai Marini iš Italijos, o trečią vietą laimėjo Kimas Bartelsas ir Silke Bartels taip pat iš Vokietijos. Grupėje varžėsi 14 porų.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Dominykas Granskas ir Kotryna Petrošiūtė (Vilniaus „Dileksa”) užėmė 8-ą vietą. Grupėje varžėsi 56 poros.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Deividas Simaška ir Uliana Maximkina (Kauno „Dance Innovation Team”) užėmė 8-ą vietą, o Lukui Petkevičiui ir Ugnei Kamarauskaitei (Vilniaus „Ratuto” - VSC) atiteko 16-a vieta. Varžybose dalyvavo 46 poros.

Paskelbimo data: 2015 m. vasario 17 d. 14:14:00