•  |

E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė - Europos čempionato pusfinalyje!

Aštuntus metus poroje šokantys Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno "Rolo" - "Sūkurys") pateko į WDSF suaugusiųjų 10 šokių Europos čempionato pusfinalį ir užėmė 8 vietą.

Iš viso sušokę tris turus po 10 šokių, Slovakijos mieste Košicėje Edgaras ir Indrė pirmą kartą priartėjo prie WDSF čempionato finalo. Pora džiaugėsi tiek pasiektu rezultatu, tiek stipriu trenerių bei žiūrovų palaikymu visų varžybų metu. Šokėjai, dalindamiesi savo įspūdžiais, pasakojo, kad pavyko ne tik gerai pasiruošti abiejų programų atlikimui, bet ir gerai sušokti čempionato dieną.

Naujaisiais Europos čempionais tapo D. Ulanov ir K. Isakovič iš Kipro, nuo jų vos kiek daugiau nei vienu balu atsiliko Rusijos atstovai S. Chržanovskij ir E. Lykina, o bronzos medalius iškovojo Ukrainai atstovaujantys E. Viljamson ir V. Myško.

Europos čempionate dalyvius vertino ir teisėjas iš Lietuvos Martynas Kūra. WDSF suaugusiųjų 10 šokių pasaulio čempionatas vyks š. m. rugsėjo 14 d. Izraelyje.

P. S. Birželio 13 d. WDSF patvirtino galutinius Europos čempionato rezultatus - ne vienai porai pasikeitė vieta ne tik pusfinalyje, bet ir ketvirtfinalyje. Islandijos porai pakilus į 8-tą vietą, mūsų šokėjams patvirtinta galutinė 9-ta vieta.

Paskelbimo data: 2019 m. birželio 10 d. 08:58:00