•  |

E. Ringys ir A. Survilaitė tapo tarptautinių varžybų Latvijoje nugalėtojais

Savaitgalį Latvijos sostinėje Rygoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir finalininkais.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje nugalėtojais tapo Edvinas Ringys ir Aistė Survilaitė (Tauragės „Spindulys" - Klaipėdos „Žuvėdra"), penktą vietą užėmė Matas Klupšas ir Livija Adomaitytė (Šiaulių „Šypsena"), o šešta vieta atiteko Nikitai Kostin ir Paulai Bakanavičiūtei (Vilniaus „Ratuto" - VMSC).

Sidabro medalius šioje grupėje laimėjo Leonards Petkevics ir Polina Tsepilova iš Latvijos, o trečią vietą užėmė ukrainiečiai Nicholas Florini ir Martyna Muliar. Grupėje varžėsi 34 poros.

Kiti Lietuvos šokėjai Merkys Midvikas ir Goda Šimaitytė (Mažeikių „Spindulys") užėmė 12-ą vietą, Antanas Gustaitis ir Dominyka Čiuteikytė (Klaipėdos „Žingsnis") pasidalino 19-ą - 20-ą, Gabrielius Goštautas ir Gustė Motiečiūtė (Šiaulių „Šypsena") 21-ą - 22-ą vietas, o Nerijus Žarnauskas ir Emilija Kovieraitė (Klaipėdos „Žingsnis") užėmė 28-ą vietą.

Jaunimo iki 21 m. Lotynų Amerikos šokių grupėje dar vieną aukso medalį laimėjo E. Ringys ir A. Survilaitė, ketvirtą vietą užėmė Vykintas Širmas ir Gintarė Jankauskaitė (Mažeikių „Spindulys"), penkta vieta atiteko M. Midvikui ir G. Šimaitytei, o šeštą vietą užėmė Liudvikas Putelis ir Laura Bružauskaitė (Mažeikių „Spindulys").

Jaunimo standartinių šokių grupėje M. Klupšas ir L. Adomaitytė užėmė 14-ą, Liutauras Suvorovas ir Elina Smilgevičiūtė (Šiaulių „Šypsena") 19-ą, G. Goštautas ir G. Motiečiūtė 22-ą, Arnoldas Karvelis ir Ugnė Damanskytė (Šiaulių „Šypsena") 24-ą, o Rimantas Danielius ir Kamilė Dunskytė (Šiaulių „Šypsena") 25-ą vietas. Grupėje varžėsi 26 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Martynas Linkus ir Kornelija Dobrovolskytė (Šiaulių „Šypsena") užėmė 16-ą vietą iš 21 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokubas Šakys ir Radvilė Sušinskaitė (Mažeikių „Spindulys") užėmė 19-ą, M. Linkus ir K. Dobrovolskytė 21-ą, o Ugnius Vžesniauskas ir Urtė Petrauskaitė (Anykščių „Verpetas") 25-ą vietas. Grupėje varžėsi 28 poros.

Paskelbimo data: 2016 m. balandžio 26 d. 21:26:00