• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Įvyko LSŠF metinė ataskaitinė konferencija

Šeštadienį (sausio 16 d.) LSŠF surengė metinę ataskaitinę konferenciją. Pirmą kartą per 31-erius federacijos veiklos metus šis kasmetinis sportinių šokių klubų atstovų susitikimas ir ateities planų aptarimas vyko nuotoliniu būdu.

Konferencijos pradžioje LSŠF prezidentas Gintaras Skorupskas pasidžiaugė, jog neįprastais 2020-aisiais pavyko subalansuoti visą vienos iš gausiausių federacijų Lietuvoje veiklą. Balansą G. Skorupskas apibrėžė, kaip apsaugotą žmonių sveikatą, o tuo pačiu suderintus sporto ir klubų interesus.

Federacijos prezidentas taip pat dėkojo treneriams, klubų vadovams, šokėjams, sportininkų tėvams, LSŠF bei jos padalinių darbuotojams, kad sudėtingas laikas buvo praleistas tinkamai, o pasitelkti kūrybingi darbo metodai leido ne tik nesustabdyti sporto šakos progreso, bet jį paspartinti labiau nei įprastomis sąlygomis.

Konferencijoje pasisakęs LSŠF garbės prezidentas Česlovas Norvaiša pabrėžė LSŠF bendradarbiavimo svarbą su Lietuvos tautiniu olimpiniu komitetu, gyrė jaunųjų kolegų darbą, tačiau tuo pat metu kvietė visus dar kelis mėnesius išlikti susitelkusius bei atidžius, nes virusas vis dar nepasitraukė.

Ir iš tiesų, sveikatos tema buvo viena pagrindinių šių metų LSŠF konferencijoje. Tačiau apie sveikatą kalbėta ne tik susijusiais su pandemija klausimais, bet akcentuotas pozityvus sportininkų sveikatos stiprinimas, balansuojant mitybą, ugdant fiziškai ir psichologiškai. Šiose srityse LSŠF jau pradėjo bendradarbiavimą su Lietuvos sporto universitetu, apibrėžė bendro darbo tikslus su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu bei Lietuvos muzikos ir teatro akademija.

Metinėje konferencijoje, kurią vedė LSŠF viceprezidentas Paulius Sangavičius, aptarti kiti sportinių šokių bendruomenei aktualūs klausimai, patvirtinta veiklos ataskaita. Konferencijoje dalyvavo 50 delegatų, tad susirinko reikalingas kvorumas ir visi klausimai buvo patvirtinti. Renginyje taip pat pasisakė LSŠF viceprezidentas Virginijus Visockas, revizinės komisijos pirmininkas Remigijus Suslavičius, apeliacinės komisijos pirmininkė Dalia Kisielė, visuomeninės tarybos pirmininkas Dainius Joffė.

Kadangi toks renginys pirmą kartą vyko per nuotolį, o jo metu buvo ir balsuojama tam tikrais klausimais, LSŠF parengė specialų nuotolinių renginių tvarkos reglamentą, tad nuo šiol, svarstant svarbius klausimus, bus galimybės LSŠF nariams balsuoti elektroniniu būdu.

Su patvirtinta LSŠF 2020-ųjų metų veiklos ataskaita ir LSŠF metinės ataskaitinės konferencijos protokolu bus galima susipažinti LSŠF tinklapyje.

Paskelbimo data: 2021 m. sausio 17 d. 12:00:00

Archyvas


                Partneriai