•  |

K. Burneikis ir I. Šekaitė Danijoje laimėjo dvi poras medalių

Savaitgalį Kopenhagoje (Danija) vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje, Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”) laimėjo sidabro medalius, o Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”) užėmė ketvirtą vietą.

Varžybų nugalėtojais tapo Eugenas Miu ir Sandra Overballe Pedersen iš Danijos, o trečią vietą užėmė turkai Georgis Kininchevas ir Ilgin Aydiner.

Kiti Lietuvos šokėjai Domantas Stanionis ir Ieva Birieta (Kauno „Tvistas”) užėmė 9-ą vietą, o Tomas Paulius ir Paulina Gerčaitė (Kauno „Sūkurys") pasidalino 25-ą - 26-ą vietas. Grupėje varžėsi 53 poros.

Tų pačių varžybų jaunimo standartinių šokių grupėje K. Burneikis ir I. Šekaitė laimėjo bronzos medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė rusai Maksimas Pugačevas ir Kira Oksas, o antra vieta atiteko Ilia Rotarui ir Silviai Susannei Barjabin iš Estijos.

Kiti Lietuvos atstovai Nedas Jonaitis ir Kamilė Revaitė (Kauno „Kaspinas") užėmė 8-ą, G. Meškauskas ir U. Bliujūtė 13-ą, T. Paulius ir P. Gerčaitė 20-ą, Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos") 23-ią vietą, o Artūras Gorbač ir Kamilė Vaitekūnaitė (Kauno „Kaspinas") pasidalino 28-ą - 30-ą vietas. Varžybose dalyvavo 47 poros.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") užėmė 15-ą vietą, o Einoras Degutis ir Valery Mishel Petruna (Gargždų „Rolina") pasidalino 39-ą - 41-ą vietas. Varžybose dalyvavo 66 poros.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Deividas Simaška ir Andreea Alina Radu (Kauno „Duetas" - „Editos Daniūtės šokių studija") užėmė 19-ą, Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka") 27-ą vietą, o E. Degutis ir V. M. Petruna pasidalino 39-ą - 40-ą vietas. Grupėje varžėsi 55 poros.

Paskelbimo data: 2017 m. vasario 22 d. 15:31:00