•  |

K. Burneikis ir I. Šekaitė Estijoje laimėjo dvi poras aukso medalių

Savaitgalį Estijos sostinėje Taline vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir prizininkais.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas“) tapo nugalėtojais.

Sidabro medalius laimėjo estai Alanas Aleksanderis Antriainenas ir Alisa Dupik, o trečia vieta atiteko Rasmusui Langui ir Martinai Heimo, taip pat iš Estijos.

Kita Lietuvos šokėjų pora Mantas Jančauskas ir Elzė Pūraitė (Kauno „Rolo“) užėmė 20-ą vietą. Grupėje varžėsi 28 poros.

Dar vieną aukso medalį K. Burneikis ir I. Šekaitė laimėjo jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje.

Antrą vietą šioje grupėje užėmė Mihailas Maidaniukas ir Olga Šymanskaja iš Baltarusijos, o bronzos medalius laimėjo rusai Danilas Simakovas ir Varvara Aleksejeva.

Kita Lietuvos šokėjų pora Dmytro Taranov ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Ratuto“) užėmė 13-ą vietą. Varžybose dalyvavo 25 poros.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Dominykas Granskas ir Ilona Haidukevich (Vilniaus „Dileksa“) laimėjo bronzos medalius.

Grupės nugalėtojais tapo Dimitrijus Kolobovas ir Signe Busk iš Danijos, o antrą vietą užėmė lenkai Armandas Fazullinas ir Klaudia Iwanska.

Kita Lietuvos šokėjų pora Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas“) užėmė 9-ą vietą. Varžybose dalyvavo 40 porų.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje N. Moisejenko ir J. Gustaitė užėmė penktą vietą.

Aukso medalius laimėjo rusai Viktoras Burčuladze ir Anastasia Borščeva, antrą vietą užėmė Viačeslavas Samokhinas ir Viktoria Litvinova, taip pat iš Rusijos, o trečia vieta atiteko Kirgizijos atstovams Aleksejui Kibkalo ir Tatianai Kogadei.

Kitos Lietuvos šokėjų poros Nedas Mejeris ir Neda Andriekutė (Tauragės – Mažeikių „Spindulys”) pasidalino 16-ą – 17-ą vietas, Mantas Kirvelis ir Ieva Riepšaitė (Vilniaus „Siluetas” – Mažeikių „Spindulys”) užėmė 19-ą vietą, o Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka“) pasidalino 20-ą – 21-ą vietas. Grupėje varžėsi 43 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Tomas Janonis ir Santa Vlasa (Kauno „Duetas“ - „Editos Daniūtės šokių studija") užėmė ketvirtą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo latviai Vladislavs Pecens ir Aliaksandra Bahushevich, sidabro medalius laimėjo Estijos atstovai Erikas Herbertas Lohmus ir Annika Talvet, o trečią vietą užėmė Ricards Steinfelds ir Atilė Žukaitė, taip pat iš Latvijos. Varžybose dalyvavo 27 poros.

Jaunučių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Kipras Burneikis ir Barbora Martinkevičiūtė (Kauno „Tvistas“) laimėjo sidabro medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Nikita Kilievoi ir Anna-Maria Pogrebnaja iš Estijos, o trečią vietą užėmė baltarusiai Aleksejus Šabanas ir Aleksandra Čižik. Grupėje varžėsi 15 porų.

Jaunučių II standartinių šokių grupėje K. Burneikis ir B. Martinkevičiūtė užėmė penktą vietą.

Aukso medalius laimėjo latviai Ernests Aksels Dimants ir Marija Pascenko, antra vieta atiteko baltarusiams A. Šabanui ir A. Čižik, o trečią vietą užėmė Elans Kristers Vilimanis ir Alita Zinovatna, taip pat iš Latvijos. Grupėje varžėsi 20 porų.

Paskelbimo data: 2016 m. rugsėjo 27 d. 16:57:00