• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Kviečiame susipažinti su naujos LSŠF įstatų redakcijos projektu

Dabartiniai LSŠF įstatai yra patvirtinti dar 2006 m. ir neatitinka šiandienos reikalavimų. Siūloma nauja LSŠF įstatų redakcija parengta 2014 m. rengtos, tačiau taip ir nepatvirtintos įstatų redakcijos, kuri jau buvo LSŠF viešai svarstyta, pagrindu. Papildomi pakeitimai atlikti atsižvelgiant į 2018-10-18 pakeisto LR Kūno kultūros ir sporto įstatymo 19 str. naujai įvestu reikalavimu sporto šakos federacijos steigimo ar kituose dokumentuose įtvirtinti sporto šakos federacijos valdymo organų narių rotaciją, numatant maksimalų galimą iš eilės einančių kadencijų skaičių tam pačiam asmeniui (įsigalios nuo 2019-07-01), taip pat į iki šios dienos įsigaliojusius keletą LR Asociacijų įstatymo pakeitimų. Atsižvelgta į Lietuvos sporto federacijų sąjungos patirtį įtvirtinant įstatuose naują LR LR Kūno kultūros ir sporto įstatymo reikalavimą.

Naujos LSŠF įstatų redakcijos projektą rasite čia. Pasiūlymus ir pastabas prašome teikti LSŠF sekretoriatui iki 2019 01 24.

Paskelbimo data: 2019 m. sausio 24 d. 17:44:00

Archyvas


                Partneriai