•  |

L. Makarovas ir E. Čepauskaitė - tarptautinių varžybų Čekijoje nugalėtojai

Savaitgalį Čekijos mieste Hradec Kralove vyko tarptautinės varžybos, kuriose, Europos sportinių šokių asociacijos (DSE) vaikų "Grand Prix" (CEGP) kategorijos jaunių II standartinių šokių grupėje, Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos") tapo nugalėtojais.

Antrą vietą šioje grupėje užėmė čekai Janas Burantas ir Eliska Placha, o bronzos medalius laimėjo Danielis Boruvka ir Barbora Boruvka, taip pat iš Čekijos. Grupėje varžėsi 48 poros.

DSE vaikų "Grand Prix" kategorijos (CEPG) jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje L. Makarovas ir E. Čepauskaitė užėmė šeštą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė lenkai Hubertas Raczekas ir Magdalena Kowalska, sidabro medalius laimėjo Patrykas Poletekas ir Alicja Matuszczyk, taip pat iš Lenkijos, o trečią vietą užėmė Jonas Tomanekas ir Lucie Ruzickova iš Čekijos. Varžybose dalyvavo 53 poros.

Pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybų jaunimo standartinių šokių grupėje Arnas Rimkevičius ir Agnė Abromavičiūtė (Šiaulių „Šypsena") užėmė 9-ą, o Deimantas Murauskas ir Kamilė Dunskytė 18-ą vietą. Grupėje varžėsi 41 pora.

WDSF reitingo varžybų jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje D. Murauskas ir K. Dunskytė užėmė 9-ą vietą, o A. Rimkevičius ir A. Abromavičiūtė pasidalino 13-ą - 14-ą vietas. Varžybose dalyvavo 49 poros.

Paskelbimo data: 2017 m. spalio 31 d. 21:32:00