• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos breikeriai pirmą kartą startavo WDSF varžybose - atvirajame Rusijos čempionate

Vienos didžiausių pastarųjų metų varžybų - atvirasis Rusijos čempionatas (ROC 2019) - jau prasidėjo prieš kelias dienas. Spalio 19 d. pirmieji startavo WDSF breiko šokėjai. Iš Lietuvos į breiko varžybas vyko Bboy M ir Bboy Deni.

ROC 2019 breiko varžybos vyko nuo šeštadienio iki pirmadienio Maskvos Lužnikų sporto centre. Pirmomis dienomis sportininkai varžėsi atrankiniuose turuose, o po jų 16 kiekvienos kategorijos geriausiųjų pateko į finalines dvikovas. Sportininkai varžėsi tiek vaikų, tiek suaugusiųjų; tiek Bboys, tiek Bgirls kategorijose. Iš viso į varžybas Maskvoje susirinko daugiau kaip 150 šokėjų, tarp kurių buvo sportininkai jau galintys pasididžiuoti ir pasaulio čempionato, ir olimpiniais titulais.

Lietuvai šiose varžybose atstovavo Bboy M (Mindaugas Bružas) ir Bboy Deni (Denis Ščiglo). Nors sportininkams šį kartą nepavyko patekti į finalines dvikovas, tačiau jie gyrė konkurentų lygį ir varžybų organizavimą. Ypatingai mūsų atstovus nudžiugino Rusijos varžybose dalyvaujančių jaunųjų sportininkų šokio kokybė, kas leidžia manyti, kad breikas galės stebinti ir pritraukti vis daugiau dalyvių, žiūrovų ne tik 2024 m. Paryžiaus Olimpinėse žaidynėse, bet ir kituose šokių turnyruose.

ROC 2019 po breiko varžybų vyko atvirosios standartinių ir Lotynų Amerikos šokių varžybos, o trečiadienį prasidėjo WDSF pasaulio reitingo turnyrai. Visi atvirojo Rusijos čempionato titulai bus išdalinti vėlų spalio 27 d. vakarą.

Paskelbimo data: 2019 m. spalio 24 d. 12:42:00

Archyvas


                Partneriai