• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos reitingo apdovanojimai – jau pakeliui į šokių klubus!

Nepaisant neįprastų praėjusių metų, mūsų šokėjai ir treneriai nenuleido rankų, neprarado motyvacijos, ieškojo ir rado būdus, kaip tokiomis sudėtingomis sąlygomis tobulinti šokį. Džiaugiamės ir sveikiname visus, kurie 2020 – aisiais metais puikiai pasiruošė Lietuvos reitingo varžyboms, jose dalyvavo bei rinko reitingo taškus.

Ypatingai sveikiname šokėjus, iškovojusius pirmąsias vietas 2020-ųjų metų Lietuvos reitinge – jiems atitenka LSŠF taurės! Labai sveikiname ir visus pirmuosius šešetukus - jiems paruošti atminimo diplomai!

Linkime visiems ištvermės, kantrybės 2021-aisiais, gerų startų Lietuvos reitingo varžybose, o taip pat dėkojame už Jūsų atkaklumą bei meilę šokiams! #LithuanianDancers @dancesport.lt ❤

 

2020-ųjų metų LIETUVOS REITINGE PIRMĄSIAS VIETAS IŠKOVOJO:

Ailanas Andrulis ir Amelija Venckaitytė (Jaunučiai I E4), Vilniaus „Elegancija“

Nojus Vaškys ir Auksė Stuopelytė (Jaunučiai I E6), Klaipėdos „Žingsnis“

Eimantas Vilčinskas ir Kira Volkova (Jaunučiai II E4), Vilniaus „AJ dance“

Augustinas Patockas ir Kotryna Čerbickytė (Jaunučiai II E6), Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija“

Marius Didikas ir Elvita Remeikaitė (Jaunučiai II D ST), Kauno „Duetas“ ir „Flamenko“

Augustas Varkalis ir Ugnė Matukevičiūtė (Jaunučiai II D LA), Vilniaus „AJ dance“

Ąžuolas Šveikauskas Austė Staškauskaitė (Jauniai I E4), Šiaulių „Šypsena“

Jonas Vilčiauskas ir Danielė Vilčiauskaitė (Jauniai I E6), Šiaulių „Šypsena“

Aurimas Pronskus ir Azzurra Cotticelli (Jauniai I D ST), Klaipėdos „Žingsnis“

Arijus Širvinskas ir Ramunė Kniukštaitė (Jauniai I D LA), Klaipėdos „Žingsnis“

Maksim Sidelskij ir Gabrielė Grušaitė (Jauniai I C ST), Vilniaus „MJ sportinių šokių akademija“

Mykolas Inta ir Fausta Rupšytė (Jauniai I C LA), Klaipėdos „Žuvėdra“

Vakaris Pilka ir Saulė Endriukaitytė (Jauniai II E6), Vilniaus „Cafe Latino“

Fabijus Kulikauskas ir Austėja Butrimaitė (Jauniai II D ST), Kauno „Tvistas“

Orestas Preidys ir Katrina Motiejūnė (Jauniai II D LA), Panevėžio „Rumba“

Adomas Abugelis ir Vesta Šeflerytė (Jauniai II C ST), Kauno Editos Daniūtės šokių studija

Otas Kurcevičius ir Kamilė Rupšytė (Jauniai II C LA), Vilniaus „Judesys“

Eimantas Strumyla ir Gintarė Mačiulaitytė (J+S D ST), Klaipėdos „Tendance“

Laurynas Jakubickis ir Lauryna Ramanauskaitė (J+S D LA), Vilniaus „Elegancija“

Justas Martišius ir Simona Mankauskaitė (J+S C ST), Kauno „DanzaM“

Karolis Kalinauskas ir Ugnė Glebauskaitė (J+S C LA), Kauno „Toro“

Aleksandr Katalov ir Neda Viržaitytė (J+S B ST), Klaipėdos „Žuvėdra“ ir Kauno „Duetas“

Denisas Vaičkus ir Beatričė Rupšlaukytė (J+S B LA), Klaipėdos „Žingsnis“

Audrius Blažys ir Erika Blažienė (Senjorai II ST ir LA), Šiaulių „Šypsena“

Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Senjorai III ST), Kauno „Sūkurys“

DŽIAUGIAMĖS IR SVEIKINAME!

Paskelbimo data: 2021 m. kovo 24 d. 10:00:00

Archyvas


                Partneriai