•  |

Lietuvos šokėjai - prestižinių „Grand Slam” varžybų prizininkai ir finalininkai

Savaitgalį Maskvoje vyko prestižinės pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, „Grand Slam” kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo sidabro medalius, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa” – Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) užėmė šeštą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo Dmitryjus Žarkovas ir Olga Kulikova iš Rusijos, o trečią vietą užėmė italai Francesco Galuppo ir Debora Pacini.

Kiti Lietuvos šokėjai Marius Ilčiukas ir Olga Goltsova (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) pasidalino 29-ą - 30-ą vietas. Varžybose dalyvavo 175 poros.

„Grand Slam” kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto") užėmė 16-ą vietą. Grupėje varžėsi 221 pora.

Paskelbimo data: 2017 m. spalio 31 d. 21:26:00