•  |

Lietuvos šokėjai Rygoje laimėjo tris poras medalių

Savaitgalį Latvijos sostinėje Rygoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas") laimėjo aukso, o Tomas Fainšil ir Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") bronzos medalius.

Antrą vietą šioje grupėje užėmė Madis Abelis ir Aleksandra Galkina iš Estijos. Varžybose dalyvavo 61 pora.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno „Kaspinas") tapo nugalėtojais, o Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas") užėmė penktą vietą.

Sidabro medalius laimėjo latviai Gatis Simsons ir Julija Simsone, o trečią vietą užėmė Uldis Thomas Shimens ir Una Klapkalne, taip pat iš Latvijos. Grupėje varžėsi 18 porų.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Karol Michal Tomecki ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys") užėmė penktą vietą.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė rusai Maksimas Pugačevas ir Kira Oksas, antrą vietą užėmė Olegas Čženas ir Alina Ageeva, taip pat iš Rusijos, o bronzos medalius laimėjo Latvijos atstovai Ricards Steinfelds ir Atilė Žukaitė. Grupėje varžėsi 59 poros.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje kiti Lietuvos šokėjai Dominykas Granskas ir Ilona Haidukevich (Vilniaus „Dileksa”) užėmė 16-ą vietą, K. M. Tomecki ir D. Šemeškevičiūtė pasidalino 19-ą – 21-ą, Denis Samochvalovas ir Urtė Andriulionytė (Vilniaus „Vijūnas”) 38-ą – 41-ą vietas, o Arnoldas Karvelis ir Kornelija Dobrovolskytė (Šiaulių „Šypsena”) užėmė 49-ą vietą.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Deividas Simaška ir Alina Andreea Radu (Kauno „Duetas” - „Editos Daniūtės šokių studija") užėmė 10-ą, Joris Sangavičius ir Ieva Urbonaitė (Vilniaus „Ratuto” - VSC) 13-ą vietą, Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka”) pasidalino 15-ą – 16-ą vietas, Mantas Kirvelis ir Ieva Riepšaitė (Vilniaus „Siluetas” – Mažeikių „Spindulys”) užėmė 17-ą, Vykintas Širmas ir Laura Bružauskaitė (Mažeikių „Spindulys”) 23-ią vietą, D. Samochvalov ir U. Andriulionytė pasidalino 42-ą – 44-ą vietas, Mindaugas Martinaitis ir Monika Žalaitė (Kauno „Toro”) užėmė 45-ą vietą. Varžybose dalyvavo 59 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba”) bei Romans Dobrecovs ir Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas”) pasidalino 11-ą – 12-ą vietas, Tomas Janonis ir Santa Vlasa (Kauno „Duetas” - „Editos Daniūtės šokių studija") užėmė 15-ą, A. Karvelis ir K. Dobrovolskytė 25-ą, Gabrielius Goštautas ir Ugnė Damanskytė (Šiaulių „Šypsena”) 27-ą, Liutauras Suvorovas ir Elina Smilgevičiūtė (Šiaulių „Šypsena”) 33-ią, Justas Valatka ir Akvilė Rekašiūtė (Palangos „Svivelis”) 41-ą, Gytis Vitkauskas ir Raminta Tušaitė (Kauno Gytis „Mida”) 45-ą vietą, o Gvidas Linkus ir Kamilė Čijunskytė (Šiaulių „Šypsena”) pasidalino 48-ą – 49-ą vietas.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Domantas Stanionis ir Ieva Birietą (Kauno „Tvistas”) pasidalino 11-ą – 12-ą vietas, Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”) užėmė 23-ią, Vladislavas Volkovas ir Kamilė Poškaitė (Kauno „Sūkurys”) 24-ą, R. Dobrecovs ir S. Paldauskaitė 27-ą, J. Valatka ir A. Rekašiūtė 41-ą vietą, Nerijus Beresna ir Julija Minčenkova (Klaipėdos „Žingsnis”) pasidalino 53-ią – 54-ą vietas, G. Linkus ir K. Čijunskytė užėmė 61-ą, Kajus Augustis ir Neringa Žutautaitė (Mažeikių „Spindulys”) 62-ą vietą, Aretas Žarnauskas ir Auksė Grėbliūnaitė (Klaipėdos „Žingsnis”) pasidalino 63-ią – 64-ą vietas, o Giedrius Važnys ir Darja Grigorianc (Klaipėdos „Žingsnis”) užėmė 72-ą vietą. Grupėje varžėsi 78 poros.

Senjorų II standartinių šokių grupėje Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys”) pasidalino 16-ą – 17-ą, Nikolajus Urbanovič ir Natalija Tuchto (Vilniaus „Šokio harmonija”) 32-ą – 34-ą vietas, o Jurij Taurinskas ir Liudmila Taurinskienė (Vilniaus „Ratuto”) užėmė 41-ą vietą. Varžybose dalyvavo 44 poros.

Senjorų III standartinių šokių grupėje Stanislovas Česonis ir Ramunė Jurčiukonienė (Kauno „Kaspinas”) pasidalino 9-ą – 10-ą vietas, J. Taurinskas ir L. Taurinskienė užėmė 16-ą vietą, o Antanas Stalmokas ir Vaidilutė Stalmokienė (Klaipėdos „Svajonė”) pasidalino 24-ą – 25-ą vietas. Grupėje varžėsi 25 poros.

Senjorų II Lotynų Amerikos šokių grupėje N. Urbanovič ir N. Tuchto užėmė 11-ą vietą iš 19 porų.

Paskelbimo data: 2016 m. gruodžio 21 d. 22:41:00