•  |

Lietuvos šokėjai tarptautinėse varžybose Rygoje tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais

Savaitgalį Latvijos sostinėje Rygoje vyko pasaulinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

Profesionalų lygos standartinių šokių grupėje Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys”) tapo čempionais.

Sidabro medalius laimėjo latviai Andrejs Ragovenko ir Anna Voroncuka, o trečią vietą užėmė Igoris Potovinas ir Daria Ševelilova iš Rusijos. Varžybose dalyvavo 8 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Nedas Jonaitis ir Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo aukso medalius, o trečia vieta atiteko Vakariui Apviniui ir Ugnei Bliujūtei (Kauno “Sūkurys”).

Antrą vietą užėmė latviai Ričards Steinfelds ir Laura Bernate. Grupėje varžėsi 53 poros.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė – Rimkienė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo sidabro medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė rusai Vitalijus Rogačevskis ir Oksana Skripnik, o trečią vietą užėmė Joergas Gutmannas ir Isabele Matthes iš Vokietijos.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Einoras Degutis ir Areta Šeškaitė (Gargždų „Rolina”) laimėjo bronzos medalius, o Justas Skara ir Vaida Marija Šiaulytytė (Kauno „Kaspinas”) užėmė šeštą vietą.

Čempionais tapo lenkai Mateuszas Brzozowskis ir Justyna Mozdzonek, o antrą vietą užėmė Denisas Gudovskis ir Megija Dana Morite iš Latvijos.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Augustinas Trinkus ir Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas”) laimėjo bronzos medalius, o Markas Sabaliauskas ir Marija Butenytė (Palangos „Svivelis”) užėmė šeštą vietą.

Varžybų čempionais tapo rusai Mikhailas Adveevas ir Margarita Malinskaja, antrą vietą užėmė Nikita Alekseevas ir Anastasija Allikas, taip pat iš Rusijos. Grupėje varžėsi 39 poros.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Tomas Fainšil ir Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) finale užėmė šeštą vietą.

Nugalėtojais grupėje tapo ukrainiečiai Danilas Ulanovas ir Kateryna Isakovič, sidabro medalius laimėjo Vasilijus Kirinas ir Ekaterina Prozorova iš Austrijos, o trečią vietą užėmė Lenkijos atstovai Darekas Mycka ir Madara Freiberga.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje E. Degutis ir A. Šeškaitė užėmė ketvirtą vietą.

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo D. Gudovskis ir M. D. Morite, antrą vietą užėmė rusai Nikita Oliničenko ir Elizaveta Pustornakova, o trečia vieta atiteko Olegui Čženui ir Elizavetai Lykhinai, taip pat iš Rusijos.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje N. Jonaitis ir S. Paldauskaitė užėmė penktą, o Daniils Sitovs ir Skaistė Svajonė Jazilionytė (Klaipėdos „Žuvėdra”) šeštą vietą.

Grupės nugalėtojais tapo Igoris Mikhaylovskis ir Ekaterina Logačeva iš Rusijos, antrą vietą užėmė islandai Elvaras Kristinnas Gapunay ir Lilja Run Gisladottir, o bronzos medalius laimėjo Kirillas Morgačevas ir Polina Baryšnikova, taip pat iš Rusijos. Grupėje varžėsi 55 poros.

Senjorų II standartinių šokių grupėje Artūras Grebliauskas ir Beata Grebliauskienė (Kauno „Sūkurys”) laimėjo penktą vietą.

Aukso medalius laimėjo Olegas Sadyrevas ir Tatyana Krylova iš Estijos, antrą vietą užėmė rusai Egenyjus Olkovas ir Marina Belyaeva, o trečia vieta atiteko Andrejui Yuševui ir Elenai Yuševai, taip pat iš Rusijos.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” - „Sūkurys”) pasidalino 17-ą – 18-ą, Vygantas Jermalavičius ir Laura Grauželytė 38-ą – 39-ą, o Denisas Samochvalovas ir Urtė Andriulionytė (Vilniaus „Vijūnas”) 55-ą – 56-ą vietas. Varžybose dalyvavo 66 poros.

Kitų Lietuvos šokėjų porų, dalyvavusių WDSF reitingo varžybose, rezultatai:

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas”) pasidalino 9-ą – 10-ą vietas, Lukas Petkevičius ir Ugnė Kamarauskaitė (Vilniaus „Ratuto”) užėmė 11-ą, E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė 13- ą, Joris Sangavičius ir Ieva Urbonaitė (Vilniaus „Ratuto”) 23-ią vietą, M. Lukašovas ir R. Monginaitė bei Aurimas Bartkus ir Ieva Riepšaitė (Tauragės – Mažeikių „Spindulys”) pasidalino 29-ą – 30-ą, o Adomas Kielaitis ir Ugnė Bruzgaitytė (Klaipėdos „Žingsnis”) 32-ą – 33-ią vietas, Justinas Mejeris ir Neda Andriekutė (Mažeikių „Spindulys”) užėmė 37-ą, Liudvikas Putelis ir Laura Bružauskaitė (Tauragės – Mažeikių „Spindulys”) 49-ą, Marius Mincė ir Eugenija Sabaliauskaitė (Kauno „Mida”) 52-ą vietą, o D. Samochvalovas ir U. Andriulionytė pasidalino 55-ą – 56-ą vietas. Grupėje varžėsi 65 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Nedas Mejeras ir Benita Kvietkauskaitė (Panevėžio „Rumba”) pasidalino 8-ą – 9-ą vietas, Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba”) užėmė 10-ą vietą, Matas Klupšas ir Livija Adomaitytė (Šiaulių „Šypsena”) pasidalino 21-ą – 22-ą, Tomas Janonis ir Elvita Mikšaitė (Kauno „Duetas”) 26-ą – 27-ą vietas, Arnoldas Karvelis ir Ugnė Damanskytė (Šiaulių „Šypsena”) užėmė 45-ą vietą, o Vladislavas Volkovas ir Kamilė Poškaitė (Kauno „Sūkurys”) pasidalino 52-ą – 54-ą vietas. Grupėje varžėsi 67 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Edvinas Ringys ir Aistė Survilaitė (Tauragės „Spindulys” – Klaipėdos „Žuvėdra”) užėmė 8-ą, M. Lukašovas ir R. Monginaitė 9-ą vietą, J. Skara ir V. M. Šiaulytytė pasidalino 13-ą – 14-ą vietas, Nikita Kostin ir Paula Bakanavičiūtė (Vilniaus „Ratuto”) užėmė 19-ą vietą, Vykintas Širmas ir Gintarė Jankauskaitė (Tauragės „Spindulys”) bei Merkys Midvikas ir Goda Šimaitytė (Mažeikių „Spindulys”) pasidalino 31-ą – 33-ią, M. Klupšas ir L. Adomaitytė 37-ą – 39-ą, V. Volkovas ir K. Poškaitė 42-ą – 43-ią vietas, o Domantas Stanionis ir Ieva Birieta (Kauno „Tvistas”) užėmė 44-ą vietą. Grupėje varžėsi 83 poros.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas”) užėmė 11- ą vietą. Grupėje varžėsi 26 poros.

Senjorų II standartinių šokių grupėje Gintautas Mikučiauskas ir Rita Mikalauskienė (Šiaulių „Šypsena”) pasidalino 19-ą – 20-ą vietas, o Kęstutis Kairys ir Alina Kairienė (Klaipėdos „Cafe Latino”) užėmė 21-ą vietą. Grupėje varžėsi 24 poros.

Senjorų III standartinių šokių grupėje Jurijus Taurinskas ir Liudmila Taurinskienė (Vilniaus „Ratuto”) užėmė 12-ą, Stanislovas Česonis ir Ramunė Jurčiukonienė (Kauno „Kaspinas”) 16¬-ą, o Antanas Stalmokas ir Vaidilutė Stalmokienė (Klaipėdos „Svajonė”) 22-ą vietą. Varžybose dalyvavo 23 poros.

Senjorų II Lotynų Amerikos šokių grupėje Arvydas Krivka ir Aida Bernotaitė užėmė 7-ą vietą iš 11 porų.

Paskelbimo data: 2015 m. gruodžio 23 d. 00:26:00