•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Estijoje nugalėtojai ir finalininkai

Savaitgalį Estijos sostinėje Taline vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos šokėjai.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė - Rimkienė (Kauno „Kaspinas") tapo nugalėtojais, o Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas") užėmė ketvirtą vietą.

Sidabro medalius laimėjo Ville Hayrynenas ir Sanna Kakko iš Suomijos, o trečią vietą užėmė latviai Uldis Thomas Shimens ir Una Klapkalne. Grupėje varžėsi 18 porų.

Senjorų II standartinių šokių grupėje Gintautas Mikučiauskas ir Rita Mikalauskienė (Šiaulių „Šypsena") užėmė 28 vietą iš 36 porų.

Senjorų III standartinių šokių grupėje Jurij Taurinskas ir Liudmila Taurinskienė (Vilniaus „Ratuto") užėmė 14-ą vietą iš 39 porų.

Paskelbimo data: 2016 m. balandžio 25 d. 10:42:00