•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Italijoje prizininkai

Savaitgalį Italijos mieste Pieve di Ce.nto vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros tapo prizininkėmis ir finalininkėmis.

„World Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto") užėmė 13-ą vietą. Varžybose dalyvavo 267 poros.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje R. Malinauskas ir A. Dravininkaitė užėmė 48-ą vietą iš 67 porų.

Jaunių II standartinių šokių grupėje Aurimas Meška ir Gabija Lapševičiūtė (Vilniaus „Davi") laimėjo bronzos medalius, o Kajus Domarkas ir Brigita Chmelevskyė (Vilniaus „Davi") užėmė šeštą vietą. Kiti Lietuvos šokėjai Vilius Gruodis ir Liepa Samajauskaitė (Vilniaus „Davi") bei Rokas Malinauskas ir Adrija Dravininkaitė (Kauno „Bada studio") pasidalino 7-ą - 8-ą vietas. Grupėje varžėsi 24 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Nojus Raščius ir Vaiva Paulauskaitė (Vilniaus „Ratuto" - VMSC) užėmė 7-ą, K. Domarkas ir B. Chmelevskytė, V. Gruodis ir L. Samajauskaitė bei A. Meška ir G. Lapševičiūtė pasidalino 19-ą - 21-ą vietas, Kipras Jasiukaitis ir Ieva Marija Tubutytė (Vilniaus "Davi") užėmė 22-ą, o R. Malinauskas ir A. Dravininkaitė 23-ią vietą. Varžybose dalyvavo 52 poros.

Jaunučių standartinių šokių grupėje Vėjas Petrovskis ir Gabrielė Grušaitė (Vilniaus „Davi") laimėjo bronzos medalius, o Kajus Domarkas ir Brigita Chmelevskyė (Vilniaus "Davi") užėmė šeštą vietą. Grupėje varžėsi 7 poros.

Jaunučių Lotynų Amerikos šokių grupėje D. Šeibokas ir J. Jančiūnaitė laimėjo sidabro medalius, o V. Petrovskis ir G. Grušaitė užėmė penktą vietą. Grupėje šoko 11 porų.

Paskelbimo data: 2018 m. kovo 27 d. 02:16:00