•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų „Kaunas Open" nugalėtojai ir prizininkai

Savaitgalį Kaune vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos šokėjai.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje nugalėtojais tapo Vilius Jakas ir Gabrielė Siriūnaitė (Gargždų „Rolina"), Vygantas Jermalavičius ir Laura Grauželytė (Kauno „Tvistas") užėmė penktą vietą, o Nikitai Moisejenko ir Jurgai Gustaitei (Kauno „Kaspinas") atiteko šešta vieta.

Grupės vicečempionais tapo Dariusz Stopka ir Karolina Rek iš Lenkijos, o trečia vieta atiteko latviams Marts Punins ir Danai Jakobsonei. Grupėje varžėsi 12 porų.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje geriausiai iš Lietuvos šokėjų pasirodė N. Moisejenko ir J. Gustaitė - šokėjai laimėjo bronzos medalius, o Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka") užėmė ketvirtą vietą.

Varžybų nugalėtojais tapo lenkai Bartoszas Lewandowskis ir Anna Walachowska, o antrą vietą užėmė M. Punins ir D. Jakobsone. Grupėje varžėsi 16 porų.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Karol Michal Tomecki ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys") tapo nugalėtojais, Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba") laimėjo bronzos medalius, Nedas Jonaitis ir Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas") užėmė ketvirtą, Dominykas Davainis ir Kamilė Vaitekūnaitė (Kauno „Sūkurys") penktą, o Tomas Paulius ir Greta Varžaitytė (Kauno „Sūkurys") šeštą vietą.

Antrą vietą šioje grupėje užėmė Vladislavs Pecens ir Aliaksandra Bahushevich iš Latvijos. Grupėje varžėsi 15 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje sidabro medalius laimėjo K. M. Tomecki ir D. Šemeškevičiūtė, ketvirtą vietą užėmė Vladislavas Volkovas ir Kamilė Poškaitė (Kauno „Sūkurys"), o šešta vieta atiteko Domantui Stanioniui ir Ievai Birietai (Kauno „Tvistas").

Grupės čempionais tapo Ylya Yudovin ir Daria Marinesku iš Baltarusijos, o trečią vietą užėmė Nikita Bocharov ir Veronika Burgardt iš Rusijos. Grupėje varžėsi 16 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje nugalėtojais tapo Danila Sitovs ir Skaistė Svajonė Jazilionytė (Klaipėdos „Žuvėdra") tapo čempionais, Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas") užėmė antrą vietą, o Augustinui Trinkui ir Neringai Paškevičiūtei (Vilniaus „Vijūnas") atiteko penkta vieta.

Bronzos medalius šioje grupėje laimėjo Maciejus Wiech ir Zuzanna Rys iš Lenkijos. Grupėje varžėsi 30 porų.

Jaunių II standartinių šokių grupėje K. Burneikis ir I. Šekaitė laimėjo aukso medalius, D. Sitovs ir S. S. Jazilionytė laimėjo antrą vietą, o Pijus Fedč ir Simona Pekeliūnaitė (Panevėžio „Rumba”) užėmė ketvirtą vietą.

Trečią vietą šioje grupėje užėmė Ivanas Filipchukas ir Evelina Ganska ir Ukrainos. Grupėje varžėsi 25 poros.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Markas Sabaliauskas ir Marija Butenytė (Palangos „Svivelis") laimėjo bronzos medalius, Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno „Sūkurys") užėmė penktą, o Martynas Pranckus ir Elzė Gusčiūtė (Vilniaus „Pinavija") šetą vietą.

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo Tomaszas Ruszkowskis ir Julia Mozdyniewicz iš Lenkijos, o antrą vietą užėmė baltarusiai Sevastsyanas Zolatau ir Lizaveta Cheslauskaya. Grupėje varžėsi 11 porų.

Jaunių I standartinių šokių grupėje M. Sabaliauskas ir M. Butenytė tapo vicečempionais, J. Gedgaudas ir A. Rutkauskaitė laimėjo bronzos medalius, o Emilis Skripkiūnas ir Ieva Skripkiūnaitė (Alytaus „Alemana") užėmė penktą vietą.

Šios grupės nugalėtojais taip pat tapo T. Ruszkowskis ir J. Mozdyniewicz. Grupėje varžėsi 14 porų.

Kiti Lietuvos šokėjai užėmė šias vietas:

Suaugusiųjų standartinių šokių grupė

12 Tomas Janušis - Aušrinė Abrasonytė (Kauno „Rolo” - „Tvistas”)

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupė

7.Aurimas Bartkus - Ieva Riepšaitė (Mažeikių – Tauragė „Spindulys”)

8.Lukas Ališauskas - Simona Grubevičiūtė (Kauno „Toro”)

13.Mindaugas Martinaitis - Monika Žalaitė (Kauno „Toro”)

15.Martynas Račas - Monika Duseikaitė (Kauno „Svaja”)

16.Karolis Venckūnas - Gabija Stankevičiūtė (Kauno „Toro”)