•  |

Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Lenkijoje prizininkai

Savaitgalį Lenkijos mieste Jelenia Gora vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos varžybos „Karkonosze Open 2014”, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos atstovai. Šeštadienį vykusiose suaugusiųjų grupės Lotynų Amerikos šokių varžybose Lietuvai atstovaujanti pora Dmitryjus Buninas ir Polina Mamykina (Kauno „Dance Innovation Team”) užėmė trečiąją vietą.

Grupės nugalėtojais tapo rusai Nikolajus Mikadze ir Yana Novikova, o antroji vieta atiteko Jurijui Kaganui ir Anastasijai Selivanovai iš Estijos. Varžybose dalyvavo 59 poros.

Šioje grupėje 20-ą – 21-ą vietas pasidalino Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė bei Gabrielius Sasnauskas ir Jurga Gustaitė (Kauno „Sūkurys” – Vilniaus „Dileksa”), 23-ia vieta atiteko Aurimui Bartkui ir Ievai Riepšaitei, Vytautas Vizbaras ir Melisa Valinovič užėmė 27-ą, Silvestras Koroliovas ir Ieva Urbonaitė 29-ą, Robertas Urbonavičius ir Justė Povilaitytė 44-ą, o Mantvidas Balčiukynas ir Jurgita Marčiulynaitė bei Martynas Račas ir Miglė Navasaitytė pasidalino 54-ą - 56-ą vietas.

Sekmadienį, suaugusiųjų standartinių šokių grupės varžybose Lietuvos šokėjai Gabrielius Sasnauskas ir Jurga Gustaitė (Kauno „Sūkurys” – Vilniaus „Dileksa”) pateko į finalą ir užėmė penktąją vietą.

Aukso medalius laimėjo Lenkijos atstovai Alexandras Ovchininikovas ir Ewa Dudek, antroji vieta atiteko Szymonui Kulisui ir Margaritai Zvonovai taip iš Lenkijos, o trečiosios vietos laimėtojais tapo Leonidas Khokhlovas ir Alexandra Shoshneva, atstovaujantys Rusijai. Grupėje varžėsi 55 poros.

Kita Lietuvos šokėjų pora Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė užėmė 7-ąją vietą.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Edvinas Ringys ir Aistė Survilaitė užėmė 11-ą, Robertas Urbonavičius ir Justė Povilaitytė 30-ą, o Mantvidas Balčiukynas ir Diana Margevičiūtė 32-ą vietą. Grupėje varžėsi 36 poros.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Gabrielius Rimka ir Justina Jurkoit pasidalino 13-ą - 14-ą vietas. Varžybose dalyvavo 37 poros.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Aidas Šiškauskas ir Miglė Stasiukynaitė užėmė 23-ią vietą iš 25 porų.

Jaunučių II grupės 10-ies šokių kategorijoje Kristijonas Jankūnas ir Greta Suslavičiūtė užėmė 17-ą, Arnas Gudeliauskas ir Gabrielė Alijošiūtė 18-ą, o Tadas Cikanavičius ir Urtė Noreikaitė 22-ą vietą. Grupėje varžėsi 23 poros.

Paskelbimo data: 2014 m. rugsėjo 30 d. 09:52:00