• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Norvegijoje nugalėtojai ir prizininkai

Savaitgalį Norvegijos mieste Lilestriome vyko pasaulinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

Rising Stars Lotynų Amerikos šokių grupėje Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas") tapo nugalėtojais.

 

Sidabro medalius šioje grupėje laimėjo Prancūzijos atstovai Pere Garau Alvarez ir Charlene Meyssonnier, o trečią vietą užėmė norvegai Tarjei Nostvold Svalastog ir Mathea Arestrup Oen. Grupėje varžėsi 11 porų.

 

Jaunimo iki 21 m. standartinių šokių grupėje Justas Skara ir Vaida Marija Šiaulytytė (Kauno „Kaspinas") laimėjo aukso medalius.

 

Antra vieta atiteko Jonui Alexanderiui Pettersenui ir Helenei Spilling iš Norvegijos, o trečią vietą užėmė lenkai Robertas Andersonas ir Klaudia Paduch Grupėje varžėsi 15 proų.

 

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Tomas Fainšil ir Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") laimėjo sidabro medalius.

 

Varžybų nugalėtojais tapo suomiai Jaakas Vainomaa ir Taina Savikurki, o trečią vietą užėmė Mateuszas Brzozowskis ir Justyna Mozdzonek iš Lenkijos.

 

Kiti Lietuvos šokėjai J. Skara ir V. M. Šiaulytytė grupėje pasidalino 15-ą – 16-ą vietas.

 

Jaunimo standartinių šokių grupėje J. Skara ir V. M. Šiaulytytė laimėjo sidabro medalius, Nedas Jonaitis ir Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas") finale užėmė ketvirtą vietą.

 

Grupėje geriausiai pasirodė Rusijos atstovai Paksimas Pugačevas ir Kira Oksas, o trečią vietą užėmė Robertas Andersonas ir Klaudia Paduch iš Lenkijos. Grupėje varžėsi 38 poros.

 

Jaunių II standartinių šokių grupėje N. Jonaitis ir S. Paldauskaitė tapo čempionais.

 

Antrą vietą užėmė danai Tudoras -Gabrielius Andrei ir Nikita Low Kristensen, bronzos medalius laimėjo Yuval Koushnir ir Yulia Sitnik iš Izraelio. Grupėje varžėsi 18 porų.

 

Paskelbimo data: 2015 m. gruodžio 16 d. 11:36:00

Archyvas


                Partneriai