•  |

Lietuvos šokėjai - tarptautinių varžybų Norvegijoje nugalėtojai

Savaitgalį Norvegijos mieste Lilestrome vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais, prizininkais ir finalininkais.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas") tapo nugalėtojais, o Karolis Michalas Tomeckis ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys") laimėjo bronzos medalius.

Antrą vietą užėmė Marco Sirocchi ir Kilin Dora iš Rumunijos. Varžybose dalyvavo 40 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje Augustinas Trinkus ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Kandela") laimėjo aukso medalius.

Antrą vietą užėmė Ole Thomas Hansenas ir Julie Gudim Bjerkaas iš Norvegijos, o trečia vieta atiteko Izraelio atstovams Shonui Mashiachui ir Emily Alshtein. Grupėje varžėsi 31 pora.

„International Open" kategorijos suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno „Kaspinas") laimėjo bronzos medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Malthe Brinch Rohde ir Sandra Sorensen iš Danijos, o antrą vietą užėmė rusai Dmitryjus Kulebakinas ir Daria Sviridenko. Grupėje varžėsi 24 poros.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Tomas Janonis ir Santa Vlasa (Kauno „Duetas" - „Editos Daniūtės šokių studija") užėmė šeštą vietą.

Varžybų laimėtojais tapo rusai Maksimas Pugačiovas ir Kira Oksas, sidabro medalius laimėjo Vokietijos atstovai Nedas Jonaitis ir Kimberly Koparanova, o trečią vietą užėmė Michalas Kieszekas ir Julia Stefanska iš Lenkijos.

Kita Lietuvos šokėjų pora Paulius Ditauskas ir Beatričė Abugelytė (Kauno „Kaspinas") užėmė 11-ą vietą. Varžybose dalyvavo 38 poros.

Kiti Lietuvos šokėjai „International Open" kategorijos suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") užėmė 9-ą, T. Janonis ir S. Vlasa 18-ą vietą, N. Moisejenko ir J. Gustaitė pasidalino 21-ą - 22-ą vietas, o P. Ditauskas ir B. Abugelytė užėmė 24-ą vietą.

Paskelbimo data: 2017 m. lapkričio 28 d. 00:01:00