• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjai WDSF nacionalinių komandų Europos čempionate užėmė šeštą vietą

Savaitgalį Ispanijos mieste Kambrilyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) nacionalinių komandų Europos čempionatas, kuriame, susumavus visų grupių rezultatus, Lietuvos komanda užėmė šeštą vietą.

Čempionato nugalėtoja tapo Vokietijos komanda, antra vieta atiteko Rumunijos šokėjams, o trečią vietą užėmė Ispanijos komanda. Čempionate dalyvavo 10 Europos šalių komandų.

 

Daugiausiai taškų mūsų šaliai pelnė suaugusiųjų standartinių šokių grupės atstovai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”), laimėję aukso medalius.

 

Šioje grupėje vicečempionais tapo Giuseppe Longarinis ir Katarzyna Kapral iš Lenkijos, o trečią vietą užėmė rumunai Paolo Campigotto ir Aline Petre. Grupėje varžėsi 10 porų.

 

Jaunimo iki 21 m. standartinių šokių grupėje Karolis Michalas Tomeckis ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Sūkurys”) laimėjo bronzos medalius.

 

Geriausiai šioje grupėje pasirodė Mateuszas Brzozowskis ir Justyna Mozdzonek iš Lenkijos, o antrą vietą užėmė rumunai Raulis Faliboga ir Andra – Mihaela Radu. Grupėje varžėsi 10 porų.

 

Jaunimo iki 21 m. Lotynų Amerikos šokių grupėje Edvinas Ringys ir Aistė Survilaitė (Tauragės „Spindulys” – Klaipėdos „Žuvėdra”) pateko į finalą ir užėmė šeštą vietą.

 

Šios grupės nugalėtojais tapo Alexandru Ionut Miculescu ir Andra Pacurar iš Rumunijos, sidabro medalius laimėjo Ispanijos atstovai Adria Martos ir Ekaterina Paraschou, o trečia vieta atiteko vokiečiams Danieliui Dingis ir Nataliai Velikinai. Varžybose dalyvavo taip pat 10 porų.

 

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto") užėmė 8-ą vietą iš 10-ies porų.

 

Senjorų I standartinių šokių grupėje Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas") užėmė taip pat 8-ą vietą. Varžybose dalyvavo 10 porų.

 

Senjorų I Lotynų Amerikos šokių grupėje Arvydas Krivka ir Aida Bernotaitė užėmė 9-ą vietą. Grupėje varžėsi 9 poros.

Paskelbimo data: 2016 m. kovo 28 d. 23:19:00

Archyvas


                Partneriai