• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjams - penkios poros medalių tarptautinėse varžybose Norvegijoje

Savaitgalį Lillestrome (Norvegija) vyko WDSF reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjų poros laimėjo penkias poras medalių.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Romans Dobrecovs ir Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas") laimėjo aukso, Nedas Jonaitis ir Kamilė Revaitė (Kauno „Kaspinas") sidabro, o Tomas Janonis ir Santa Vlasa (Kauno „Duetas" - „Editos Daniūtės šokių studija") bronzos medalius. Grupėje varžėsi 23 poros.

 

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje Dmytro Taranovas ir Neda Elena Šalugaitė (Vilniaus „Ratuto" - VSC) laimėjo sidabro medalius.

 

Grupėje geriausiai pasirodė rusai Maksimas Lozitskis ir Viktoria Belkina, o trečią vietą užėmė Robertas Veide ir Amanda Rebeca Padar iš Estijos. Grupėje varžėsi 16 porų.

 

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Tomas Fainšilas ir Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija") laimėjo bronzos medalius.

 

Grupės nugalėtojais tapo Aleksejus Glukhovas ir Anastasia Glazunova iš Rusijos, o antrą vietą užėmė danai Dmitryjus Kolobovas ir Signe Busk.

 

Kiti Lietuvos šokėjai R. Dobrecovs ir S. Paldauskaitė užėmė 18-ą, T. Janonis ir S. Vlasa 20-ą, o N. Jonaitis ir K. Revaitė 35-ą vietą. Varžybose dalyvavo 47 poros.

 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje R. Dobrecovs ir S. Paldauskaitė pateko į finalą ir užėmė septintą vietą.

 

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo Raffaello Brancato ir Amandine Van Biesbroeck iš Prancūzijos, antra vieta atiteko M. Lozitskiui ir V. Belkinai, o trečią vietą užėmė norvegai Tarjei Noestvoldas Svalastogas ir Mathea Aarestrup Oen. Grupėje varžėsi 27 poros.

 

 

Paskelbimo data: 2016 m. gruodžio 14 d. 12:37:00

Archyvas


                Partneriai