• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjams – vos laiptelis iki pasaulio reitingo viršūnės

2017 m. buvo išties sėkmingi Lietuvos šokėjams, kurie dešimtyse pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybų tapo nugalėtojais ir prizininkais, o pasaulio ir Europos čempionatuose šoko finaluose bei lipo ant prizininkų pakylos.

Sėkmingą Lietuvos šokėjų sezoną pažymi ir aukštos pozicijos WDSF pasaulio reitinge, kuriame daugiau nei dešimt mūsų šalies porų patenka į prestižinį geriausiųjų penkiasdešimtuką.

 

Profesionalų lygos standartinių šokių grupės reitinge Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė (Kauno „Sūkurys”) užima antrą vietą tarp 124 porų.

 

Suaugusiųjų standartinių šokių grupės reitinge Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) yra antroje vietoje, o Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva (Vilniaus „Dileksa” – Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) užima šeštą vietą. Šios grupės pasaulio reitinge registruotos 2326 poros.

 

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupės reitinge Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė (Vilniaus „Ratuto”) užima 30-ą vietą tarp 2560 porų.

 

Suaugusiųjų 10-ies šokių grupės reitinge Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” - „Sūkurys”) užima 24-ą vietą tarp 230 porų.

 

Jaunimo standartinių šokių grupės reitinge Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”) yra 12-oje, Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”) 13-oje, Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio „Rumba”) 16-oje, o Tomas Janonis ir Santa Vlasa (Kauno „Duetas” - „Editos Daniūtės šokių studija”) 40-oje vietoje. Šios grupės reitinge yra 1291 pora.

 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupės reitinge K. Burneikis ir I. Šekaitė užima 16-ą, o G. Meškauskas ir U. Bliujūtė 17-ą vietą tarp 1605 porų.

 

Senjorų I standartinių šokių grupės reitinge Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė – Rimkienė (Kauno „Kaspinas”) užima 9-ą, o Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė (Kauno „Kaspinas”) 34-ą vietą. Šios grupės reitinge yra 466 poros.

 

Paskelbimo data: 2017 m. gruodžio 28 d. 13:24:00

Archyvas


                Partneriai