• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos šokėjų komanda tapo Šiaurės Europos šalių čempionato nugalėtoja

Penktadienį Latvijos sostinėje Rygoje vyko pasaulinės sportinių šokių federacijos (WDSF) Šiaurės Europos šalių čempionatas, kuriame Lietuvos šokėjų komanda tapo nugalėtoja. Visą dieną mūsų šalies atstovai dalyvavo įvairių grupių varžybose ir iškovoję penkis aukso, vieną sidabro ir du bronzos medalius aplenkė antroje vietoje likusią Latvijos komandą bei trečią vietą laimėjusius Vokietijos šokėjus.

Čempionate taip pat dalyvavo Lenkijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Norvegijos, Danijos ir Islandijos šokėjai.

 

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje nugalėtojais tapo Einoras Degutis ir Areta Šeškaitė (Gargždų „Rolina"), Edvinas Ringys ir Aistė Survilaitė (Tauragės „Spindulys" - Klaipėdos „Žuvėdra") užėmė ketvirtą, o Matas Lukašovas ir Rugilė Monginaitė (Kauno „Santaka") šeštą vietą.

 

Šios grupės vicečempionais tapo Maksymas Kravchenko ir Stefanija Danija Zimmeka iš Latvijos, o bronzos medalius laimėjo Lenkijos atstovai Bartoszas Lewandowskis ir Anna Walachowska. Grupėje varžėsi 47 poros.

 

Dar vieną aukso medalį E. Degutis ir A. Šeškaitė laimėjo jaunimo standartinių šokių grupėje.

 

Sidabro medalius šioje grupėje laimėjo vokiečiai Dominikas Stoeckis ir Katharina Belz, o trečią vietą užėmė Vladislavs Pečens ir Aliaksandra Bahushevich iš Latvijos. Grupėje varžėsi 38 poros.

 

Jaunių II standartinių šokių grupėje Nedas Jonaitis ir Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas”) tapo čempionais, Vakaris Apvinis ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys”) laimėjo bronzos medalius, o Daniils Sitovs ir Skaistė Svajonė Jazilionytė (Klaipėdos „Žuvėdra") užėmė šeštą vietą.

 

Antrą vietą grupėje užėmė Latvijos atstovai Ričards Šteinfelds ir Laura Bernate. Grupėje varžėsi 47 poros.

 

Senjorų I standartinių šokių grupėje aukso medalius laimėjo Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė – Rimkienė (Kauno „Kaspinas”).

 

Antrą vietą užėmė vokiečiai Jorgas Gutmannas ir Isabelė Matthes, o trečia vieta atiteko Rolandui Tinesui ir Heidrunai Puskas, taip pat iš Vokietijos. Grupėje varžėsi 22 poros.

 

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje Vilniaus „Vijūno” šokėjai Augustinas Trinkus ir Neringa Paškevičiūtė tapo nugalėtojais, o Markas Sabaliauskas ir Marija Butenytė (Palangos „Svivelis") laimėjo ketvirtą vietą

 

Sidabro medalius šioje grupėje laimėjo Artjoms Spradzinš ir Karina Karklina iš Latvijos, o trečią vietą užėmė estai Karlas Kristoferis Kivisalu ir Marleen Barkala. Grupėje varžėsi 43 poros.

 

Dar vieną medalį V. Apvinis ir U. Bliujūtė Lietuvai padovanojo jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje. Lietuvos šokėjai joje užėmė antrą vietą.

 

Varžybų čempionais tapo Emirs Ali Salmanovs ir Rūta Punka iš Latvijos, o trečią vietą užėmė Lenkijos atstovai Maciejus Kloskowskis ir Nikola Zietowska. Grupėje varžėsi 60 porų.

 

Jaunių I standartinių šokių grupėje Kasparas Arys ir Rugilė Kičiatovaitė (Palangos „Svivelis") laimėjo bronzos medalius, o Laurynas Makarovas ir Emilija Čepauskaitė (Vilniaus „Juventos" - „Pinavija") užėmė ketvirtą vietą.

 

Grupės nugalėtojais tapo Latvijos atstovai Roberts Andersons ir Jekaterina Rasimjonoka, o antrą vietą užėmė Leho Holm ir Marleen Luter iš Estijos. Grupėje varžėsi 36 poros.

 

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Edgaras Baltragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo" - „Sūkurys") užėmė penktą vietą.

 

Šios grupės čempionais tapo lenkai Bartlomiejus Szkutnikas ir Agata Brychcy, sidabro medalius laimėjo Karlis Treijs ir Anastasija Krivošejeva iš Latvijos, o trečią vietą užėmė Vokietijos atstovai Dimitru Doga ir Sarah Ertmer. Grupėje varžėsi 20 porų.

 

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Lukas Petkevičius ir Ugnė Kamarauskaitė (Vilniaus „Ratuto") užėmė šeštą vietą.

 

Aukso medaliai atiteko Timurui Imamedinovui ir Ninai Bezubovai iš Vokietijos, antrą vietą užėmė Islandijos atstovai Nikita Bazevas ir Hanna Run Oladottir, o trečia vieta atiteko danams Nikolajui Lund ir Martai Kocik. Grupėje varžėsi 30 porų.

 

Kitų porų, dalyvavusių WDSF reitingo varžybose, rezultatai:

 

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Vygantas Jermalavičius ir Laura Grauželytė (Kauno „Tvistas”) užėmė 8-ą vietą.

 

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Joris Sangavičius ir Ieva Urbonaitė (Vilniaus „Ratuto”) užėmė 8-ą vietą, Lukas Ališauskas ir Simona Grubevičiūtė (Kauno „Toro”) pasidalino 9-ą – 10-ą vietas, Liudvikas Putelis ir Laura Bružauskaitė (Tauragės – Mažeikių „Spindulys”) užėmė 25-ą, o Rokas Sutkus ir Miglė Navasaitytė (Kauno „Toro”) 28-ą vietą.

 

Paskelbimo data: 2015 m. gruodžio 22 d. 17:53:00

Archyvas


                Partneriai