• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lietuvos ST ir 10 šokių rinktinės stovykla

Laikas: 2012 m. balandžio 10-12 d.d.

Vieta: Kaunas, Donelaičio g. 60, II aukštas, sportinių šokių salė

Lektoriai: M. Bonsignori (Italija), E. Daniūtė (Lietuva)

Dalyviai: jaunių II, jaunimo ir suaugusiųjų ST bei 10 šokių rinktinių nariai

Taip pat kviečiame visus trenerius į atviras ST šokių Lietuvos rinktinės grupines pamokas, kurios vyks š.m. balandžio 10 d.(antradienį) 19.30 - 21.00 val. bei 11 dieną (trečiadienį) 18.15-19.45 val.

Rinktinės stovyklos programa (programą atsisiųsite paspaudę nuorodą).

Pateikiame LSŠF jaunių II, jaunimo ir suaugusiųjų ST rinktinės narių sąrašą:

Suaugusiųjų gr. (6 poros - ST, 3 poros - 10 šokių):

1. Evaldas Sodeika-Ieva Žukauskaitė       Kaspinas  (Kaunas)

2. Vaidotas Lacitis-Veronika Golodneva                Dileksa (Vilnius)

3. Žymantas Kučikas-Urtė Januškevičiūtė             Rumba-Kaspinas (Panevėžys-Kaunas)

4. Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko               Sūkurys-KCSM (Kaunas)

5. Edgaras Baltaragis-Indrė Kučinskaitė Rolo-KCSM-Reveransas (Kaunas-Elektrėnai)

6. Karolis Varkalys-Gabrielė Siriūnaitė   Sūkurys (Kaunas)

 1. Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko               Sūkurys-KCSM (Kaunas)

2. Edgaras Baltaragis – Indrė Kučinskaitė     Rolo-KCSM-Reveransas (Kaunas-Elektrėnai)

3. Gabrielius Sasnauskas – Ainė Juzėnaitė    Dileksa (Vilnius)

 Jaunimo gr. (6 poros - ST, 3 poros - 10 šokių):

1. Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė         Dileksa (Vilnius)

2. Sergejus Skripčenko-Eidvilė Jonikaitė               Palangos Moksleivių (Palanga)

3. Vilius Jakas-Evelina Butkaitė Rolina-Sūkurys (Gargždai-Kaunas)

4. Deividas Kačinauskas-Gabrielė Sabaliauskaitė Sūkurys (Kaunas)

5. Edvinas Belousovas-Anastasija Piazenko         Žuvėdra (Klaipėda)

6. Tomas Fainšil-Patricija Belousova       Santaka (Kaunas)

 1. Sergejus Skripčenko-Eidvilė Jonikaitė               Palangos Moksleivių klubas (Palanga)

2. Dominykas Granskas-Kotryna Petrošiūtė         Dileksa (Vilnius)

3. Mantas Kirvelis-Svetlana                           Azarova Siluetas (Vilnius)

Jaunių II gr. (6 poros - ST, 1 pora - 10 šokių):

1. Karol Michal Tomecki-Austėja Bliujūtė             Sūkurys (Kaunas)

2. Justas Skara-Vaida Marija Šiaulytytė  Ritmas-Svivelis (Kretinga-Palanga)

3. Karolis Stanynas-Kamilė Giedrikaitė  Rumba (Panevėžys)

4. Tomas Meema-Goda Dagytė  Rumba (Panevėžys)

5. Orestas Vasiliauskas-Olivija Gramaliauskaitė  Svivelis-Žuvėdra (Palanga-Klaipėda)

6. Karolis Drungilas-Eva Borovik                Siluetas (Vilnius)

Stovyklos viršininkas:    LSŠF VK narys, TK teisėjas Giedrius Januškevičius (tel: 8 698 80472, el. paštas: giedrius.januskevicius@gmail.com).

Kitų klubų treneriai, norintys dalyvauti stovyklos paskaitose, registruojasi pas stovyklos viršininką – Giedrių Januškevičių.

Apie porų dalyvavimą stovykloje prašome pranešti iki 2012 03 31.  Registruojantis į stovyklą prašome pridėti informaciją apie poros dalyvavimą visose ST arba 10-ties šokių varžybose nuo 2011 m. Lietuvos ST šokių čempionato iki 2012 m. Lietuvos čempionato (t.y. vieta, data, varžybų pavadinimas, ir užimta vieta).

 

 

Paskelbimo data: 2012 m. kovo 29 d. 10:33:00

Archyvas


                Rėmėjai