• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Lotynų Amerikos sportinių šokių Lietuvos čempionatas-pirmenybės Ukmergėje

Ukmergėje, Technologijų ir verslo mokyklos sporto centre vykusiame 2011 m. Lotynų Amerikos sportinių šokių Lietuvos čempionate ir pirmenybėse dalyvavo 349 poros. Po šių varžybų bus patikslinti Lietuvos sportinių šokių federacijos rinktinių sąrašai, o geriausius rezultatus pasiekusios poros atstovaus Lietuvai 2011 metų Europos, pasaulio čempionatuose, taurių varžybose.

Suaugusieji

 

1. Jokūbas Venckus-Jomantė Dapkevičiūtė

Ratuto ir gimnast.m. (Vilnius)

 

2. Gediminas Grigonis-Sandra Kniazevičiūtė

Sūkurys  (Kaunas)

 

3. Liudas Tamulaitis-Mona Vinklerytė

Kandela (Vilnius)

 

4. Jonas Kazlauskas-Jasmine Whitney Chan

Ratuto ir gimnast.m. (Vilnius)

 

5. Valerijus Osadčenko-Olga Osadčenko

Sūkurys (Kaunas)

 

6. Rihards Eglitis-Eglė Straleckaitė

Sūkurys (Kaunas)

 

Jaunimas 
Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1. Ivan Kazakevich-Jurga Gustaitė

Sūkurys (Kaunas)

 

2. Edgaras Brazas-Viktorija Gaidytė

Ratuto ir gimnast.m. (Vilnius)

 

3. Mantas Kirvelis-Svetlana Azarova

Siluetas  (Vilnius)

 

4. Mindaugas Strazdas-Evelina Butkaitė

Sūkurys (Kaunas)

 

5. Nikita Moisejenko-Ieva Miklaševskaja

Dileksa (Vilnius)

 

6. Ligitas Bernatavičius-Eglė Valentaitė

Alemana (Alytus)

 

Jauniai II  gr.
Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1. Edvinas Belousovas-Anastasija Piazenko

Žuvėdra (Klaipėda)

 

2. Edvinas Ringys-Rugilė Monginaitė

Žuvėdra (Klaipėda)

 

3. Orestas Vasiliauskas-Olivija Gramaliauskaitė

Svivelis-Žuvėdra (Palanga-Klaipėda)

 

4. Vykintas Širmas-Gytė Bliudžiutė

Spindulys (Mažeikiai - Tauragė)

 

5. Vilius Baltušis-Gustė Sabaliauskaitė

Sūkurys ( Kaunas)

 

6. Ernestas Davidovič-Raminta Ruzgaitytė

Mida (Kaunas)

 

Jauniai I gr.
Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1. Justas Skara-Vaida Šiaulytytė

Ritmas-Svivelis (Kretinga-Palanga)

 

2. Simonas Holcmann-Erika Abramova

Žingsnis (Klaipėda)

 

3. Einoras Degutis-Eglė Grikšaitė

Rolina (Gargždai)

 

4. Vakaris Apvinis-Urtė Povilauskaitė

Rid-rito (Panevėžys)

 

5. Simas Seikauskas-Liucija Norušaitė

Rumba (Panevėžys)

 

6. Dominykas Garbaniauskas-Eglė Bertulytė

Žuvėdra (Klaipėda)

 

Jaunučiai II D  gr.

Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1. Mamertas Ložys-Svajonė Jazilionytė

Žuvėdra (Klaipėda)

 

2. Karolis Burneikis-Izabelė Šekaitė

Tvistas (Kaunas)

 

3. Daniil Piazenko-Fausta Timinskaitė

Žuvėdra (Klaipėda)

 

4. Neilas Ceinorius-Alina Jankauskaitė

Žuvėdra  (Klaipėda)

 

5. Deividas Tamulionis-Simona Pekeliūnaitė

Rumba (Panevėžys)

 

6. Aretas Žarnauskas-Julija Minčenkova

Žingsnis (Klaipėda)

 

Jaunučiai I E6  gr.
Vardas, pavardė

Kolektyvas

 

1. Jonas Terleckas-Berta Biknerytė

Spindulys (Mažeikiai - Tauragė)

 

2. Kasparas Bubnovas-Silvija Kerekeš

Žuvėdra ( Klaipėda)

 

3. Gustas Logvinovas-Aiša Jaselskytė

Žuvėdra (Klaipėda)

 

4. Tadas Pocevičius-Ugnė Urbonavičiūtė

Spindulys (Mažeikiai - Tauragė)

 

5. Martynas Linkus-Agnė Abromavičiūtė

Milagras (Šiauliai)

 

6. Kostas Melnikavičius-Urtė Petrauskaitė

Rid-rito (Panevėžys)

 

 Sveikiname sportininkus ir jų trenerius.

Vytauto Kielaičio nuotraukos www.photodancesport.com

Paskelbimo data: 2011 m. vasario 28 d. 16:40:00

Archyvas


                Partneriai