• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Patvirtinta 2020 m. Lietuvos sportinių šokių čempionato data

Birželio 25 d. į pirmą posėdį po karantino susirinkęs LSŠF Vykdomasis komitetas, vadovaujamas prezidento Gintaro Skorupsko, priėmė keletą svarbių sprendimų. Vienas iš jų – patvirtinta nauja Lietuvos čempionato data.

Jau daugelį metų Lietuvos sportinių šokių čempionatai buvo rengiami metų pradžioje, nes juose nustatoma, kas vyks atstovauti mūsų šaliai į pasaulio ir Europos čempionatus. Šiais metais svarbiausios Lietuvos metų varžybos buvo suplanuotos kovo 14 – 15 dienomis. Joms neįvykus dėl pasaulinės pandemijos ir karantino, šiandien buvo nutarta Lietuvos čempionatą surengti spalio 9 – 10 – 11 dienomis Panevėžyje.

Be šių klausimų Vykdomojo komiteto posėdyje apsvarstytas visas galimas 2020 m. sportinių šokių rudens varžybų Lietuvoje kalendorius. „Mes tikimės, kad viskas bus gerai ir galėsime sklandžiai tęsti sportinę veiklą. Be abejo – privalėsime išlikti labai atsargūs ir budrūs“.

Taip pat į federaciją buvo priimtas dar vienas sportinių šokių klubas, kuris nuo šiol bus LSŠF tikrasis narys – sportinių šokių klubų Lietuvoje padaugėjo iki 87.

LSŠF Vykdomasis komitetas be varžybų klausimų taip pat aptarė ir nusprendė federacijoje įsteigti Moksleivių lygą, kuri padės sklandžiau plėtoti santykius su ugdymo įstaigomis, populiarinti sportinių šokių veiklą tarp Lietuvos moksleivių.

Džiaugiamės, kad posėdyje pirmą kartą buvo pristatyta ir nauja kompiuterinė sistema, kuri apjungs daug reikalingų funkcijų: skaičiuos sportininkų kvalifikacinius taškus, Lietuvos reitingą, sumuos varžybų statistiką. „Apie tokią programą svajojome jau seniai ir labai gerai, kad ją sukūrė mūsų pačių specialistai. Dabar galėsime savo patirtimi pasidalinti ir su kitomis federacijomis. Ši sistema palengvins darbą varžybų sekretoriatui, treneriams, suteiks daugiau aiškumo patiems sportininkams.“

Paskelbimo data: 2020 m. birželio 25 d. 15:40:00

Archyvas


                Partneriai