•  |

R. Daugėla ir M. Rimaitė - tarptautinių varžybų Latvijoje prizininkai

Sekmadienį, birželio 2d., Latvijos mieste Daugpilyje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai Renaldas Daugėla ir Margarita Rimaitė (Palangos „Svivelis") laimėjo bronzos medalius.

Grupės nugalėtojais tapo Makaras Melekhavets ir Maryia Nikalaičyk iš Baltarusijos, o antrą vietą užėmė latviai Armands Ezergaylis ir Anna Marija Civako.

Kiti Lietuvos šokėjai Deividas Tamulionis ir Gabrielė Petkevičiūtė (Panevėžio „Amber dance") užėmė septintą vietą. Varžybose dalyvavo 11 porų.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Tauras Žemaitis ir Greta Suslavičiūtė (Elektrėnų „Reveransas") užėmė 9-ą vietą. Varžybose dalyvavo 18 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje R. Daugėla ir M. Rimaitė bei T. Žemaitis ir G. Suslavičiūtė pasidalino 8-ą - 9-ą vietas. Grupėje varžėsi 22 poros.

Paskelbimo data: 2019 m. birželio 04 d. 18:27:00