•  |

Sėkmingi Lietuvos šokėjų startai Slovakijoje

Slovakijos mieste Košicėje praėjusį savaitgalį (birželio 8 - 9 dienomis) vyko tarptautinės varžybos "Košicė Open 2019". Į jas nuvyko nemažai šokėjų iš Lietuvos - tiek mažųjų, kurie varžėsi savo amžiaus grupėse, tiek vyresniųjų, kurie dalyvavo WDSF Pasaulio reitingo varžybose.

WDSF reitingo varžybose jaunimo, suaugusiųjų ir senjorų grupėse startavo 10 Lietuvos duetų. Sveikiname sportininkus, kurie pateko į šių varžybų finalus bei pusfinalius:

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje ir vėl puikiai pasirodė Edgaras Baltaragis bei Indrė Kučinskaitė (Kauno "Rolo" - "Sūkurys"), kurie užėmė 2 vietą iš 50 startavusių porų.

Senjorų I standartinių šokių grupėje Tomas Rimkus ir Nerija Surblytė Rimkienė (Kauno "Kaspinas") užėmė 3 vietą iš 16 duetų.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Justas Gedgaudas ir Ainė Rutkauskaitė (Kauno "Sūkurys") pateko į finalą ir iškovojo 4 vietą. Domas Liudavičius ir Viktorija Petrenko (Kauno "Sūkurys") šoko šios grupės pusfinalyje, kur jiems atiteko 9 vieta. Iš viso grupėje startavo 31 pora.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių programoje iš 37 porų į pusfinalį pateko du mūsų duetai: J. Gedgaudas ir A. Rutkauskaitė užėmė 9 vietą, o Augustinas Gruodis ir Simona Šnarskytė (Kauno "Duetas") - 13 vietą.

Senjorai II sekmadienį šoko standartinius šokius. Nerijus Ramanauskas ir Sandra Bielinienė (Kauno "Gintarėliai") pusfinalyje užėmė 9 vietą (startavo 24 poros).

Varžybose "Košicė Open 2019" šokėjus vertino ir Lietuvos teisėjas Remigijus Suslavičius.

Sveikiname sportininkus su sėkmingais pasirodymais!

Paskelbimo data: 2019 m. birželio 10 d. 09:12:00