•  |

Tarptautinės varžybos Olštyne

Š. m. birželio 08-10 dienomis Olštyne vyko tarptautinės "IXI Olsztyna Supadance Polish Open Championship" varžybos.

2-ąją vietą Rising Stars Latin varžybose iškovojo "Ratuto" klubo šokėjai Jokūbas Venckus ir Jomantė Dapkevičiūtė (dalyvavo 24 poros).

2-ąją vietą suaugusiųjų 10-ties šokių varžybose užėmė "Rolo-KCSM-Reveransas" klubo atstovai Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (dalyvavo 15 porų).

"Žuvėdros" klubo šokėjai Mamertas Ložys ir Svajonė Jazilionytė nugalėtojais tapo net trijose varžybose:
- Junior I Latin (dalyvavo 33 poros)
- Junior I Standart (dalyvavo 31 pora)
- Junior I 8 šokių (dalyvavo 23 poros)

Palangos moksleivių klubo sportinių šokių kolektyvo atstovai Gytis Lizdenis ir Jorė Kurlytė nugalėtojais tapo dvejose varžybose:
- Juvenille I Latin-3 (dalyvavo 6 poros)
- Juvenille I Standart-3 (dalyvavo 6 poros)

"Juventos" klubo atstovai šokėjai Laurynas Makarovas ir Diana Venckūnaitė dalyvavo dvejose varžybose ir atitinkamai iškovojo 4-ąją ir 5-ąją vietas:
- Juvenille II Standart-4 (dalyvavo 19 porų)
- Juveniles Open 6 šokiai (dalyvavo 22 poros).