•  |

Tomas Janonis ir Santa Vlasa Prancūzijoje laimėjo bronzos medalius

Savaitgalį Prancūzijos sostinėje Paryžiuje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais.

Jaunimo standartinių šokių grupėje Tomas Janonis ir Santa Vlasa (Kauno „Duetas" - „Editos Daniūtės šokių studija") laimėjo bronzos medalius.

Geriausiai šioje grupėje pasirodė rusai Olegas Čženas ir Alina Ageeva, o antrą vietą užėmė Artemas Žuravlevas ir Maria Ermolaeva, taip pat iš Rusijos. Varžybose dalyvavo 14 porų.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Dominykas Daukšas ir Svetlana Azarova (Kauno „Sūkurys") užėmė 11-ą vietą. Grupėje varžėsi 51 pora.

Paskelbimo data: 2016 m. lapkričio 16 d. 00:18:00