• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Trečioji #TrečiadienioTreniruotė - lapkričio 25 d.

LSŠF tęsia nuotolinių mokymų ciklą šokėjams, treneriams, teisėjams, tėveliams "Trečiadienio treniruotė". Trečiasis susitikimas įvyks lapkričio 25 d. 18.00 val. Šį kartą kviečiame ne tik paklausyti, bet ir pajudėti, todėl pasiruoškite patogią aprangą. Taip pat prašome naujai užsiregistruoti šiai savaitei, kad Jus pasiektų tinkama mokymų nuoroda!

TEMOS: "Šokėjų trenažas" (kviesime jį atlikti kartu, todėl pasiruoškite aprangą; trukmė - 60 min.); "Kaip, norint sustiprinti imunitetą, nepradėti vartoti dopingo" (trukmė - 60 min.). Po kiekvienos paskaitos bus skirtas laikas Jūsų klausimams.

LEKTORĖS: Lietuvos Muzikos ir teatro akademijos lektorė, gimnastikos trenerė, choreografė Sandra Žilinskienė ir LSŠF trenerė, Lietuvos Sveikatos mokslų universiteto lektorė Dalia Vaikšnorienė.

VIETA: Zoom ir YouTube (nuoroda bus atsiunčiama el. paštu prieš treniruotę).

KAINA: LSŠF nariams seminaras yra nemokamas, finansuojamas LSŠF ir LR Sporto rėmimo fondo bei LR ŠMSM pagal projektą "Šokių trenerių, teisėjų, sportininkų, besidominčių visuomenės narių kvalifikacijos tobulinimas" (Nr. SRF-KT-2019-1-0028).

Registracija: būtina iš anksto iki lapkričio 25 d. 10.00 val. adresu: https://forms.gle/RJjcVTLGjbwyV3md9

NB! Kviečiame dalyvauti ne tik šokėjus, trenerius, teisėjus, bet ir tėvelius - tikimės, kad #Trečiadienio treniruotės Jums padeda geriau suprasti jaunuosius sportininkus :)

IŠSAMESNĖ INFORMACIJA: Martynas Kūra (8-612-24511).

Kviečiame šia informacija pasidalinti ir aktyviai dalyvauti!!! Įkvėpti judėti!

Paskelbimo data: 2020 m. lapkričio 23 d. 12:15:00

Archyvas


                Partneriai