• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Trenerių ir teisėjų kongresas bei Lietuvos rinktinės stovykla Birštone

Rugsėjo 28 d. Birštone vyko LSŠF organizuotas trenerių ir teisėjų kongresas, o rugsėjo 29 d. - Lietuvos rinktinės stovykla. Paskaitas ir pamokas vedė tiek Lietuvos lektoriai, tiek svečiai iš užsienio.

Šeštadienį į trenerių ir teisėjų kongresą susirinko per 60 Lietuvos šokio specialistų. Paskaitas jiems skaitė A. Khadjeh Nouri iš Vokietijos, L. Davydova iš Rusijos ir D. Dackevičienė iš Lietuvos. Kokios buvo pagrindinės kiekvieno pranešėjo temos ir kokias naujoves bei idėjas jie pristatė mūsų šalies treneriams, kviečiame pasižiūrėti trumpuose vaizdo pranešimuose žemiau.

Sekmadienį į Birštono kultūros centrą susirinko tiek standartinių, tiek Lotynų Amerikos šokių nacionalinių rinktinių nariai. Grupines ir individualias pamokas jiems vedė minėti Vokietijos ir Rusijos specialistai. Kaip teigė vienas iš renginio organizatorių, LSŠF viceprezidentas ir akademijos direktorius M. Kūra, nors mūsų treneriai atlieka visą pagrindinį kasdienininį darbą su poromis, tačiau visada yra įdomu ir svarbu sužinoti kolegų iš kitų šalių nuomonę, pažvelgti į šokėjus kitomis akimis ir taip spartinti sportininkų tobulėjimą.

Šiame sezone dar yra numatomas vienas kongresas treneriams ir teisėjams (sezono pabaigoje) bei papildomos pamokos aukščiausias vietas Lietuvos čempionatuose užėmusioms poroms.

Projektas „Šokių trenerių, teisėjų, sportininkų, besidominčių visuomenės narių kvalifikacijos tobulinimas“ Nr. SRF-KT-2019-1-0028 bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, o jį administruoja Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija.

Paskelbimo data: 2019 m. rugsėjo 30 d. 09:27:00

Archyvas


                Partneriai