•  |

Varžybos Tokijuje bei San Marine

Lietuvos šokėjų pasiekimai Tokijuje bei San Marine

Tokijuje, vykusiose WDSF OPEN ST profesionalų lygos varžybose (dalyvavo 25 poros) Kauno klubo "Sūkurys šokėjai Donatas Vėželis - Lina Chatkevičiūtė iškovojo II -ją vietą.

San Marine WDSF OPEN LA profesionalų lygos varžybose (dalyvavo 13 porų) "Sūkurio" šokėjai Valerijus Osadčenko - Sandra Kniazevičiūtė užėmė III - ją vietą.
Ten pat vykusiose WDSF OPEN 10 šokių varžybose (dalyvavo 10 porų) Sergejus Skripčenko- Marija Kozhuhar (sšk "Dileksa") - užėmė IV -tą, o WDSF OPEN ST grupėje (dalyvavo 68 poros) - 32 vietas.
WDSF OPEN LA varžybose Deividas Simaška - Uliana Maximkina (Dance Innovation Team, Kaunas) užėmė 20 -tą vietą.