•  |

Varžybose Kėdainiuose

Savaitgalį Kėdainiuose vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „Kėdainiai Open 2015”, kuriose dalyvavo gausus būrys Lietuvos šokėjų.

Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje aukso medalius laimėjo Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno „Rolo” - „Sūkurys” - KSCM), trečią vietą iškovojo Gabrielius Vaikasas ir Agnė Valiukevičiūtė (Kauno „Kaspinas” - „Žiburys”), o šešta vieta finale atiteko Justui Skarai ir Vaidai Marijai Šiaulytytei (Kauno „Kaspinas”).

Šioje grupėje varžėsi ir daugiau Lietuvos šokėjų: Vygantas Jermalavičius ir Laura Grauželytė (Kauno „Tvistas”) pasidalino 8-ą – 9-ą vietas, Nedui Mejerui ir Benitai Kvietkauskaitei (Panevėžio „Rumba”) atiteko 12-a, Ivanui Khlebutinui ir Kamilei Giedrikaitei (Kauno „Kaspinas”) 13-a, o Simonui Adamkevičiui ir Evelinai Lekešiūtei (Kėdainių „Vilnis”) 16-a vieta. Grupėje varžėsi 20 porų.

Suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje geriausiai iš Lietuvos šokėjų pasirodė Silvestras Koroliovas ir Ieva Urbonaitė (Vilniaus „Ratuto” - VSC) – jiems atiteko ketvirta vieta, penktą vietą laimėjo E.Baltaragis ir I.Kučinskaitė.

Šioje grupėje varžėsi ir daugiau šokėjų iš Lietuvos – 8-ą vietą užėmė Paulius Jonikas ir Viktorija Dubrovskaja (Klaipėdos „Žingsnis”), Mantui Lukašovui ir Rugilei Monginaitei (Kauno „Santaka”) atiteko 12-a, Davidui Andreas Schoenianui ir Justinai Spaičytei (Vilniaus „Ratuto”) 13-a, Mariui Mincei ir Eugenijai Sabaliauskaitei (Kauno „Rolo“-„Mida“) 14-a, Mindaugui Martinaičiui ir Viltei Milčiūtei (Kauno „Toro”) 17-a, o Mindaugui Šereikai ir Laurai Bružauskatei (Jonavos „Bonus“) 18-a vieta. Grupėje varžėsi 19 porų.

Jaunimo standartinių šokių grupėje čempionais tapo J.Skara ir V.M.Šiaulytytė, trečią vietą laimėjo N.Mejeras ir B.Kvietkauskaitė, ketvirta vieta atiteko Simonui Seikauskui ir Liucijai Norušaitei (Panevėžio „Rumba”), o penktą vietą laimėjo S.Adamkevičius ir E.Lekešiūtė.

Šioje grupėje dalyvavo ir kitos Lietuvos šokėjų poros: Žymantas Klovas ir Ieva Motiejūnaitė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) užėmė 7-ą vietą, Karoliui Stramkauskui ir Evai Puplevičiūtei (Kauno „Dance Innovation Team“) atiteko 11-a vieta, o Ričardas Sinkevičius ir Airida Kišonaitė (Vilniaus „Siluetas”) pasidalino 12-ą – 13-ą vietas. Grupėje varžėsi 13 porų.

Jaunimo Lotynų Amerikos šokių grupėje sidabro medalius laimėjo M.Lukašovas ir R.Monginaitė, bronza atiteko D.A.Schoenianui ir J.Spaičytei, penktą vietą užėmė Rokas Margeris ir Kamilia Kurnevič (Vilniaus „Ratuto” - VSC).

Taip pat šioje grupėje 7-ą – 8-ą vietas pasidalino Nikita Kostin ir Kornelija Juciūtė (Klaipėdos „Žingsnis“), R.Sinkevičius ir A.Kišonaitė užėmė 10-ą, o Simonas Streimikis ir Leta Kripaitė (Kauno „Kaspinas”) 11-ą vietą. Grupėje varžėsi 11 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje aukso medalius laimėjo Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”), antra vieta atiteko Daniilui Piazenko ir Faustai Timinskaitei (Klaipėdos „Žuvėdra”), penktą vietą užėmė Aretas Žarnauskas ir Julija Mincenkova (Klaipėdos „Žingsnis”), šešta vieta atiteko Mantui Kardokui ir Emilijai Petrulytei (Palangos „Svivelis”), o septintą vietą užėmė Dalius Lukminas ir Kamilė Bulotaitė (Kauno „Sūkurys“). Varžybose dalyvavo 9 poros.

Jaunių II standartinių šokių grupėje į finalą pateko ir antrą vietą iškovojo Vakaris Apvinis ir Ugnė Bliujūtė (Kauno "Sūkurys"),  penktą vietą užėmė Deividas Tamulionis ir Simona Pekeliūnaitė (Panevėžio „Rumba”), o šešta vieta atiteko M.Kardokui ir E.Petrulytei. Grupėje varžėsi 6 poros.

Jaunių I standartinių šokių grupėje primą vietą užėmė Laurynas Makarovas ir Gabija Marčiulaitytė (Vilniaus „Juventos”), trečią vietą laimėjo Kasparas Arys ir Rugilė Kičiatovaitė (Palangos „Svivelis”), ketvirta vieta atiteko Augustinui Gruodžiui ir Simonai Šnarskytei (Kauno „Rolo”), o penktą vietą užėmė Lukas Sungaila ir Ugnė Macionytė (Jonavos „Bonus”). Grupėje varžėsi 5 poros.

Jaunių I Lotynų Amerikos šokių grupėje pirmą vietą laimėjo Augustinas Trinkus ir Neringa Paškevičiūtė (Vilniaus „Vijūnas”), antra vieta atiteko Martynui Pranckui ir Emilijai Čepauskaitei (Vilniaus „Pinavija”), trečią vietą laimėjo Benas Latanauskas ir Ksenia Samusevič (Klaipėdos „Žingsnis”), ketvirta vieta atiteko L.Makarovui ir G.Marčiulaitytei, penktą vietą užėmė Ugnius Vžesniauskas ir Urtė Petrauskaitė (Anykščių „Verpetas”), o šešta vieta atiteko A.Gruodžiui ir S.Šnarskytei. Grupėje varžėsi 8 poros.

Paskelbimo data: 2015 m. vasario 17 d. 16:21:00