• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


Varžybose Lenkijoje - stipriausių grupių finalai

Lenkijos mieste Jelenia Gora praėjusį savaitgalį vyko tradicinės WDSF reitingo varžybos. Įvairaus amžiaus grupių ir meistriškumo sportininkai iš Lietuvos kiekvienais metais vyksta į Jelenia Gora išbandyti jėgų. Šį kartą geriausiai sekėsi suaugusiųjų grupės standartinių ir Lotynų Amerikos šokių šokėjams.

WDSF "International Open" standartinių šokių programoje antrąją vietą laimėjo Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno "Rolo" - "Sūkurys"). Simonas Seikauskas ir Liucija Norušaitė (Panevėžio "Rumba") šioje grupėje užėmė šeštąją vietą. Edgaras ir Indrė visuose šokiuose buvo antri, o Simonas ir Liucija buvo įvertinti šeštomis vietomis, tačiau šokdami kvikstepą aplenkė Azerbaidžano ir Čekijos poras.

Finale be Lietuvos šokėjų taip pat varžėsi Italijos, Ukrainos, Azerbaidžano ir Čekijos sportininkai. Grupės nugalėtojais tapo italai A. Disca ir A. C. Cardillo. Iš viso startavo 30 porų.

WDSF "International Open" Lotynų Amerikos šokių programoje trečiąją vietą laimėjo Dominykas Daukšas ir Svetlana Azarova (Vilniaus "Ratuto"). Šokdami antrąjį finalo šokį, Dominykas ir Svetlana buvo antri, tačiau kiti šokiai įvertinti trečiomis vietomis. Grupės nugalėtojais tapo C. Vanni ir C. Mola iš Italijos, antrąją vietą užėmė E. Girglviani ir L. Khutsishvili iš Sakartvelo. Finale šoko dar dvi Rusijos poros ir duetas iš Slovakijos. Lotynų Amerikos šokių programoje startavo 38 duetai.

Senjorai III standartinių šokių grupėje, kuri taip pat varžėsi dėl pasaulio reitingo taškų, 8-ąją vietą užėmė Stanislovas Česonis ir Ramunė Jurčiukonienė (Kauno "Kaspinas"). Į šios grupės finalą pateko Lenkijos, Austrijos, Italijos ir Čekijos poros.

Varžybose Lenkijoje teisėjavo Lietuvos teisėja Liudmila Bankauskienė.

Paskelbimo data: 2019 m. rugsėjo 30 d. 12:44:00

Archyvas


                Partneriai