•  |

WDSF "Grand Slam" serijos varžybos Maskvoje

Praėjusį šeštadienį prasidėjęs "Russian Open Championships 2019" (ROC 2019) baigėsi šį spalio 27-osios dienos vakarą WDSF "Grand Slam" standartinių šokių varžybomis. Suaugusiųjų programoje startavo keturi Lietuvos duetai.

Šiose varžybose iš viso dalyvavo 205 poros. Turnyro nugalėtojais tapo Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė Sodeikienė (Kauno "Kaspinas"). Evaldas ir Ieva, kaip ir tikėtasi, nei viename šokyje nenusileido nei vienai porai. Iš viso jie surinko 196,168 balus ir beveik 5 balais aplenkė antroje vietoje likusius F. Galuppo ir D. Pacini iš Italijos. Trečioji vieta atiteko varžybų šeimininkams E. Moshenin ir D. Spitsynai. Ketvirtąją, penktąją ir šeštąją vietas atitinkamai pasidalino: A. Glukhov ir A. Glazunova (Rusija), M. Abel ir A. Galkina (Estija), E. Nikitin ir A. Miliutina (Rusija).

Į "Grand Slam" ketvirtfinalį pateko ir 19-tą vietą jame užėmė Georgy Kalashnikov ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno "Kaspinas"). Karol Michal Tomecki ir Santa Vlasa (Kauno "Editos Daniūtės šokių studija") bei Edgaras Baltaragis ir Indrė Kučinskaitė (Kauno "Rolo" - "Sūkurys") šoko šių varžybų aštuntfinalyje ir atitinkamai užėmė 38-39-tą bei 42-ą vietas.

Kitose WDSF reitingo grupėse ROC šiais metais Lietuvos šokėjai nestartavo. Sportininkų į Maskvą vertinti vyko teisėjas Martynas Kūra.

Paskelbimo data: 2019 m. spalio 27 d. 21:55:00