• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


WDSF reitingą ketinama atnaujinti jau greitai: spalio - lapkričio mėnesiais!

WDSF paskelbė, kad kovo mėnesio viduryje sustabdyta pasaulio reitingo skaičiavimo sistema bus atnaujinta ir reitingas toliau bus skaičiuojamas nuo spalio – lapkričio mėnesių. Atsižvelgiant į situaciją pasaulyje, tuo metu žadama surengti pirmąsias sezono tarptautines varžybas. Manoma, kad jos galėtų įvykti Europoje: kurioje nors iš mažiausiai viruso paveiktų šalių.

WDSF viceprezidentas sportui Nenadas Jeftičius, išplatindamas šią informaciją, teigė, kad bus atsižvelgiama, kokia tuo metu pasaulyje bus situacija dėl Covid-19, tačiau tikėjosi geriausio scenarijaus. N. Jeftičius pabrėžė, kad sportininkų ir visų atvykstančių į varžybas sveikata išlieka didžiausiu prioritetu bei dar kartą supažindino būsimus organizatorius su naujomis varžybų organizavimo taisyklėmis: saugumo reikalavimais arenoms, parsirengimo kambariams, žiūrovams.

Ir nors jaunimo bei suaugusiuosius sportinių šokių atstovus pasiekė geros žinios iš WDSF, senjorų amžiaus grupės šokėjai džiaugtis negalėjo. Dėl didesnės rizikos sveikatai jų pasaulio reitingas nebus atnaujintas ir tarptautinės varžybos nevyks iki pat šių metų pabaigos.

Foto: V. Kučiariavy (dėkojame!).

Paskelbimo data: 2020 m. rugpjūčio 03 d. 10:45:00

Archyvas


                Partneriai