• LT
  •  | 
  • EN
Į pradžiąTinklapio medisKontaktaiParašykite mums

Pasaulio sportinių šokių federacijos, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto, Lietuvos sporto federacijų sąjungos, Lietuvos asociacijos sportas visiems narė


WDSF suaugusiųjų 10 šokių pasaulio čempionatas Maskvoje

Turnyro "Russian Open Championships 2019" (ROC 2019) metu šeštadienį Rusijos sostinėje įvyko WDSF suaugusiųjų 10 šokių pasaulio čempionatas. Mūsų šaliai jame atstovavo šių metų Lietuvos 10 šokių čempionai Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė (Kauno "Kaspinas").

Nikita ir Jurga pateko į čempionato ketvirtfinalį ir galutinėje įskaitoje užėmė 23-ąją vietą. Ketvirtfinalyje visi šokiai - tiek standartiniai, tiek Lotynų Amerikos - buvo įvertinti daugiau kaip 30 balų. Rumba ir džaivas buvo įvertinta daugiau kaip 31 balu.

Dėl pasaulio čempionų titulo Maskvoje vyko labai atkakli kova. 10 šokių programoje nustojus varžytis ir pasirinkus šokti tik Lotynų Amerikos šokius, 2018 m. pasaulio čempionams iš kaimyninės Estijos K Gorodilovui ir D. Bergmanovai, šiais metais turėjo būti tituluojama nauja pora. Po standartinių šokių programos, kurią sportininkai finale šoko pirmiausiai, dvi poros - E. Sveridonov ir A. Barkova iš Rusijos bei Kiprui atstovaujantys D. Ulanov ir K. Isakovych - surinko po vienodą balų skaičių: poras teskyrė šimtosios balo dalys. 

Lotynų Amerikos šokių programoje jau po pirmojo šokio į priekį pradėjo veržtis W. Tam ir A. Novikova iš Kanados. Laimėję visus penkis Lotynų Amerikos šokius, Winson Tam ir Anastasia Novikova, užsitikrino pergalę ir bendroje įskaitoje, kompensuodami standartinių šokių programoje prarastus balus. W. Tam ir A. Novikova pirmą kartą pasipuošė suaugusiųjų pasaulio čempionato aukso medaliais - prieš tai jie buvo laimėję sidabro ir bronzos apdovanojimus. Antrąją vietą užėmė parketo šeimininkai Evgeny Sveridonov ir Angelina Barkova. Trečiąją vietą iškovojo šių metų Europos 10 šokių čempionai Daniil Ulanov ir Kateryna Isakovych. Finale taip pat šoko Čekijos, Ukrainos ir Italijos poros.

Pasaulio čempionate šokėjus vertino Japonijos, Kanados, Lenkijos, Danijos, Prancūzijos, Slovakijos, Vokietijos, Italijos, Latvijos, Estijos, Portugalijos ir Rusijos teisėjai. Sekmadienį ROC 2019 paaiškės standartinių šokių "Grand Slam" varžybų rezultatai - čia varžysis keturi duetai iš Lietuvos.

Paskelbimo data: 2019 m. spalio 26 d. 23:13:00

Archyvas


                Partneriai