•  |

"Grand Slam" finalinėse varžybose

Šanchajaus mieste vykusiose standartinių šokių finalinėse varžybose dalyvavo Lietuvos šokėjai, Vilniaus sšk "Dileksa" sportininkai Vaidotas Lacitis ir Veronika Golodneva

Tarptautinėse varžybose Latvijoje

Gruodžio 13-15 dienomis Rygoje vyko tarptautinės varžybos, kuriose Lietuvos sportininkai iškovojo šias vietas

Europos ST šokių Taurės varžybos

Rygoje vykusiose varžybose 2-ąją vietą iškovojo Kauno sšk "Kaspinas" šokėjai Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė

Pasaulio jaunimo 10 šokių čempionate

Rygoje šeštadienį vykusiame čempionate dalyvavo ir Lietuvos atstovai

Pasaulio ansamblių čempionate

Brėmeno mieste (Vokietija) vykusiame Lotynų Amerikos sportinių šokių ansamblių pasaulio čempionate Klaipėdos universiteto ansamblis "Žuvėdra" užėmė 4-ąją vietą.

"Super Grand Prix" varžybose

Magdeburge (Vokietija) vykusiose varžybose dalyvavo dvi Lietuvos profesionalų lygos šokėjų poros