•  |

G. Meškauskas ir U. Bliujūtė tarptautinėse varžybose Vokietijoje laimėjo bronzos medalius

Savaitgalį Vokietijos sostinėje Berlyne vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose, jaunimo standartinių šokių grupėje, Gedvinas Meškauskas ir Ugnė Bliujūtė (Kauno „Sūkurys") laimėjo bronzos medalius.

Išrinktas WDSF Vykdomasis komitetas

Singapūre vyko WDSF kasmetinis visuotinis narių susirinkimas, kurio metu 2017-2021 metų kadencijai išrinktas prezidentas, viceprezidentai, generalinis sekretorius ir Vykdomojo komiteto nariai:

E. Baltaragis ir I. Kučinskaitė tarptautinėse varžybose Vengrijoje laimėjo bronzos medalius

Savaitgalį Vengrijos mieste Segede vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo prizininkais ir finalininkais.

Tarptautinės varžybos Slovakijoje

Savaitgalį Slovakijos mieste Košicėje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose dalyvavo ir Lietuvos šokėjų poros.

Kviečiame teikti paraiškas vykti į Erasmus+ projekto stažuotę Slovėnijoje

LSŠF kartu su Lietuvos sporto federacijų sajunga dalyvaus "Erasmus+" profesinio mokymo 1 pagrindinio veiksmo projekte Nr.: 2017-1-LT01-KA102-035000 – Kvalifikacijų tobulinimas sporto mokymo specialistams.

Lietuvos šokėjams - medaliai iš tarptautinių varžybų Latvijoje

Sekmadienį Latvijos mieste Liepojoje vyko pasaulio sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos, kuriose Lietuvos šokėjai tapo nugalėtojais ir prizininkais.