•  |

WDSF pasaulio reitingo varžybos Kijeve

Ukrainos sostinėje š. m. vasario 28 - kovo 1 dienomis įvyko ketvirtą kartą surengtas turnyras "Kijevo atvirasis čempionatas 2020". Lietuvai jame atstovavo suaugusiųjų, jaunimo, jaunių II ir senjorai I amžiaus grupių šokėjai.

Geriausiai Kijeve sekėsi Klaipėdos "Žingsnio" atstovams Kiprui Kūrai ir Clarai Matai. Sportininkai tapo nugalėtojais Jaunių II amžiaus grupės programose - tiek standartinių, tiek Lotynų Amerikos šokių. Atitinkamai nurungę 22 ir 25 kitus duetus, Kipras ir Clara nepralaimėjo savo varžovams nei vieno šokio.

Senjorų I standartinių šokių grupėje antrąją vietą iškovojo Nerijus Stukas ir Laura Montvilaitė iš Kauno "Kaspino". Šioje grupėje iš viso varžėsi 10 porų, o grupės nugalėtojais tapo S. ir O. Shulha, atstovaujantys Nyderlandams.

Suaugusieji šokėjai varžėsi "World Open" kategorijos varžybose. Lotynų Amerikos šokių programos ketvirtfinalyje šoko Nikita Moisejenko ir Jurga Gustaitė iš Kauno "Kaspino", galutinėje įskaitoje užėmę 15-ąją vietą, bei Einoras Degutis ir Ugnė Bliujūtė iš Gargždų "Rolinos", kurie lentelėje pasidalino 18 - 19-ąją vietas su sportininkais iš Kazachstano. Iš viso šioje grupėje startavo 69 duetai, o nugalėtojais tapo A. Aldaev ir N. Polukhina, atstovaujantys Rusijai.

Suaugusiųjų standartinių šokių "World Open" kategorijos ketvirtfinalyje šoko E. Degutis ir U. Bliujūtė. Kaip ir Lotynų Amerikos šokių programoje, sportininkai ketvirtfinalyje užėmė 19-ąją vietą tarp 64 porų. Standartinių šokių programos nugalėtojais Kijeve sekmadienį tapo A. Glukhov ir A. Glazunova, kurie šeštadienį pirmą kartą tapo Rusijos standartinių šokių čempionais.

Varžybose Kijeve teisėjavo Lietuvos vertintojas Martynas Kūra.

P. S. Kviečiame sekti LSŠF video naujienas YouTube kanale "Lithuanian DanceSport Federation". Čia grojaraštyje "We like those videos" atrenkame Jums pačius įdomiausius ir naujausius vaizdus bei dalinamės tiesioginių varžybų transliacijų nuorodomis :)

Paskelbimo data: 2020 m. kovo 03 d. 11:55:00