•  |

Tarptautinių varžybų „German Open Championships” rezultatai

Praėjusią savaitę Štutgarte (Vokietija) vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „German Open Championships”, kuriose dalyvavo įvairių grupių Lietuvos šokėjų poros.

Šokėjams E. Sodeikai ir I. Žukauskaitei – prestižinių varžybų Vokietijoje bronza

Šeštadienį vakare Vokietijos mieste Štutgarte baigėsi prestižinės tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybos „German Open Championships”, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos šokėjai. Suaugusiųjų standartinių šokių grupėje Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo bronzos medalius.

Lietuvos šokėjų sėkmė varžybose Lenkijoje

Praėjusį savaitgalį Varšuvoje vykusiose varžybose Lietuvos šokėjai džiugino pasiektais rezultatais.

Sveikiname šokėjus!

Savaitgalį Prahoje vykusiose tarptautinėse „Prague Open 2008“ varžybose jaunimo ST grupės varžybose 3-iąją vietą iškovojo Kauno sšk „Kaspinas“ šokėjai Rolanas Stankūnas ir Urtė Januškevičiūtė, jaunimo LA grupėje 6-ąją vietą užėmė Vilniaus sšk „Ratuto“ sportininkai Liudas Tamulaitis ir Ieva Konopliovaitė.

Sveikiname sportinių šokių klubo "Dileksa" šokėjus

Islandijoje vykusiose "Lotto Open 2007" Vilniaus sšk "Dileksa" šokėjai Andrius Jarackas ir Agnė Satkauskaitė suaugusiųjų ST varžybose iškovojo pirmąją, o jaunimo tarpe II-ąją vietas.

Sveikiname sportininkus ir trenerius.

Sveikiname šokėjus

Hrades Krakove (Čekijoje) vykusiose IDSF Youth Standard varžybose Tomas Jonaitis ir Jomantė Dapkevičiūtė iškovojo III -ąją vietą.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerius!

Rodomi rezultatai 1 - 636