•  |

Andrius Kandelis ir Eglė Visockaitė Kandelis - "Tallin International Cup 2006" varžybų nugalėtojai

Taline vykusiose "IDSF International Open Latin" varžybose (dalyvavo 62 poros) Vilniaus sšk "Ratuto" šokėjai Andrius Kandelis ir Eglė Visockaitė Kandelis iškovojo I-ąją vietą.Klaipėdos sšk "Žuvėdra" sportininkai Imantas Joneckis ir Martyna Mickutė "IDSF International Open Standard" varžybose (šoko 69 poros) iškovojo III-ją vietą."Tallin International Open Cup 2006" jaunių II gr., LA varžybose (šoko 75 poros) "žuvėdriečiai" Edvardas Racius ir Jekaterina Plikosova iškovojo I-ąją vietą.Sveikiname sportininkus ir trenerius Aušrelę ir Virginijus Visockus bei Skaistę ir Romaldą Idzelevičius.Varžybų protokolas: www.dancesportinfo.net

Arūnas Bižokas ir Edita Daniūtė - pasaulio klasikinių sportinių šokių čempionai

Kauno sportinių šokių klubą "Sūkurys" atstovaujantys Arūnas Bižokas ir Edita Daniūtė lapkričio 25 d. Arhuse (Danija) vykusiose pasaulio klasikinių sportinių šokių čempionate iškovojo pirmąją vietą ir pirmą kartą tapo pasaulio čempionais.

Kita Lietuvą atstovavusi pora - Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė - užėmė dvyliktąją vietą.

Sveikiname šokėjus bei LR nusipelniusius trenerius Jūratę ir Česlovą Norvaišas.

Varžybos Italijoje

Bolonijos mieste vykusiose varžybose Vilniaus sšk "Dileksa" šokėjai Emanuele Maresca ir Olga Fadejeva jaunimo Lotynų Amerikos šokių varžybose iškovojo  II-ąją vietą.

Sveikiname sportininkus ir jų trenerį Juozą Aleksandravičių!

Lietuvos sporto enciklopedija

Įgyvendinant IV Lietuvos sporto kongrese patvirtintą Lietuvos Respublikos kūno kultūros ir sporto strategiją 2005-2015 metams, atnaujinamas Lietuvos sporto enciklopedijos (LSE) rengimas. Bus išleisti trys LSE tomai, kurių pirmasis turėtų pasirodyti 2007 m. pabaigoje. Pirmasis tomas apims bendruosius ir biografinius straipsnius nuo A iki K raidės. Medžiaga renkama visiems tomams, tačiau pirmiausia norėtume gauti medžiagą šiuo metu rengiamam pirmajam LSE tomui. Prašome peržvelgti LSE struktūrą ir vardyno sudarymo kriterijus (interneto svetainės www.sportinfo.lt skiltyje Lietuvos sporto enciklopedija), pagal kuriuos atrenkami žmonės, kurių biografijos dedamos į LSE bei rengiami bendrieji straipsniai, o taip pat metodinės rekomendacijos autoriams.

Jūsų parengtą medžiagą turėtume gauti raštu ir elektroninėse laikmenose (MS Word) el.paštu office@dancesport.lt iki gruodžio 7 d.

Dėmesio!

Dėl objektyvių priežaščių (remontuojama salė) š.m. lapkričio 26 d. varžybos Kaune "Takioji Neris" neįvyks. Kitą varžybų datą ir vietą pranešime vėliau.

Varžybos Ispanijoje, Granollers

Kauno sšk "Kaspinas" šokėjai Dainius Mikolaitis ir Ieva Žukauskaitė IDSF Open Standard (dalyvavo 13 porų) ir IDSF Youth Latin (tarp 14 porų) varžybose iškovojo šeštąją ir pirmąją vietas.Sveikiname sportininkus ir trenerius Daivą Dackevičienę ir Giedrių Januškevičių.

Rodomi rezultatai 1 - 614